Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něaký návody časem přidáme!!!!

Grand Theft Auto: San Andreas

1. Los Santos

A. Beginning

In the Beginning

Hra začíná na letišti a hned po přistání vás zatkne policie a vysadí na území nepřátelského gangu. Ve vaší blízkosti je kolo a tak na něj nasedněte a vydejte se vpřed. Všímejte si rad, které vás postupně učí, jaké klávesy používat. Na radaru je místo vašeho cíle a tak podle něj jeďte až k vašemu domu. Zde je červený kruh a vstoupení do něj bude znamenat vždy splnění nějaké části hry. Tentokráte máte za sebou první level z mnoha :-).

Big Smoke

Vstupte do domu a shlédněte video. Doporučuji na ně koukat a tím mít přehled o ději celé hry. Dovíte se něco ze svého dětství a přesunete se na hřbitov. Zde vás přepadne nepřátelský gang a jediný dopravní prostředek je kolo. Vydejte se za ostatními a pamatujte si že nestačí držet klávesu vpřed [W], ale musíte jí pro rychlejší jízdu mačkat. Pronásleduje vás nepřátelské auto, ale neměl by být problém mu rychlou jízdou ujet. Dojedete až k vašemu domu a opět vstupte do červeného kruhu. Získáte Respekt +.
I když je level splněn, musíte ještě vstoupit do vašeho domu a zde je místo pro ukládání hry. Hra se nedá ukládat během levelu, ale vždy po jeho skončení, proto na to nezapomínejte. Na radaru, jak si můžete všimnout se objevila disketa. Podobné pomocné značky se vám v průběhu hry budou postupně objevovat a pomohou v orientaci.

Ryder

Promluvte si s Raderem a nastupte do auta. Na radaru se objeví značka, kam chce odvézt a tak se tam vydejte. Na místě zastavte ve známém kruhu a dojděte si k holiči. Nechte se ostříhat a vyjděte ven. Přes ulici je pak Pizzerie a tak si dojděte dát něco k jídlu. Jakmile budete chtít odejít, váš parťák se pokusí Pizzerii přepadnout, ale majitel se ubrání a vytáhne na vás brokovnici. Dejte se proto rychle na ústup k autu a tím se můžete (ale nemusíte) pokusit střelce přejet a získat jeho brokovnici. Vaše cesta pak již vede dobu a získáte Respekt +.

B. Sweet Johnson / 1

Na mapě označené jako S a jednotlivé mise začínají odtud

Tagging Up Turf

Dojděte za bratrem a vašim dalším cílem je naučit se ničit nepřátelské spreyové Gang Tags. Nasedněte do auta a vydejte se podle radaru na určené místo. Zde uvidíte jak se to dělá a přes silnici na domě už pracujte sami a další značka je v uličce za domem. Pak se přesuňte na další místo kde jsou opět dvě značky. U první stojí dva členové nepřátelského gangu a tak je odstraňte. Můžete k tomu použít i sprey a nesmí vás přitom vidět policie. Pak najděte červený kruh a u něj se naučíte přelézat plot. Přes ploty a stříšku se dostanete na střechu domu kde je poslední značka. Po její přestříkání pro vás přijede auto a vraťte se domu. Získáte Respekt + a 200 $.

V samotné hře je pak těchto Gang Tags 100 a vy jich v této chvíli máte šest. První je u vašeho domu a druhý přestříkal bratr. Já vám doporučuji kliknout na následující mapu a vytisknout jí. Na ní pak zaškrtávejte značky které jste již přestříkaly a vyvarujete se hledání, co již máte a co ne. Po přestříkání všech 100 značek získáte vysoký respekt a ve vašem domě se objeví čtyři kvalitní zbraně (AK-47, Tec-9, krátká brokovnice a Molotovy koktejly).


!! Pro maximální velikost kliknout !!

V této chvíli vám zavolá policie a upozorní vás, abyste neopouštěli čtvrť. V případě neuposlechnutí se u vás objeví čtyři hvězdičky a všichni policisté vás budou hledat. To by jste v této chvíli neustáli a hra by pro vás skončila.

Cleaning the Hood

Vydejte se autem navštívit dalšího člena gangu, ale ten je "mimo" a přes ulici uvidíte dealera drog. Jděte k němu a zlikvidujte ho. Zůstane po něm baseballová pálka a nějaké peníze. Vše seberte a vydejte se k další značce. Vstupte do domu a všechny co vnímají zabijte. Pak se teprve vraťte domu. Získáte Respekt +.

Drive-Thru

Vydejte se v autě na jídlo, ale v okamžiku objednání se objeví nepřátelský gang a tak rychle za jejich autem. Vašim úkolem je být stále v jeho blízkosti a kámoši se o auto postarají. Jakmile ale začne auto hořet, rychle dál od něj a po výbuchu zlikvidujte ty co přežijí. Pak se vraťte k domu a ještě odvezte na určené místo posledního člena posádky. Pozor na auto, které bude už asi v dezolátním stavu. Získáte Respekt + a 200 $.
Jakmile se vrátíte k domu a uložíte hru, dovíte se z telefonu kde je tělocvična a můžete si trochu procvičit tělo. Tělocvičnu v průběhu hry navštěvujte pro získání síly a kondice. Protože k tělocvičně nevede přímá značka, doporučuji na mapě pravím tlačítkem si značku udělat a pak jet podle radaru.

Nines and AKs

Tentokráte se naučíte ovládat zbraně a tak nasedněte do auta a vydejte se k překupníkovi. Zde se zacvičíte na lahvích a naučíte se krýt. Posledním úkolem je zničit auto a tak musíte trefit nádrž. Po výbuchu se vraťte do auta a odvezte všechny domů. Následuje telefon a pak se vydejte do obchodu koupit si něco zeleného a tím se oficiálně hlásit ke gangu, získáte Respekt +.

Drive-By

Nastal čas potrestat vpád nepřátelského gangu na vaše území a tak nastupte do auta a vydejte se ke značce. Zde se objeví i ukazatel poškozené auta a vydejte se k první skupince nepřátel. Vy opět jen řídíte a tak se pokuste dostat k protivníkovi tak, aby mezi ním a vámi nebylo jiné auto. Jakmile je zlikvidujete, můžete vystoupit (nesmíte se ale moc vzdálit od auta) a posbírat peníze a zbraně. Takto postupně zlikvidujte všechny skupiny a poslední je v parku, kde jich většinu stačí přejet. Jakmile budou všichni mrtví objeví se u vašeho jména dvě hvězdičky hledanosti a policie půjde po vás. Všimněte si však na radaru zeleného spreje a to je váš další cíl. Zde zajedete do garáže a auto změní vzhled. Policie po vás přestane pátrat a vy se můžete vrátit domu. Získáte Respekt + a 500 $.

Sweet's Girl

Než vstoupíte do kruhu, sežeňte si auto a samopal. Dále povolejte podle respektu (asi dva) členy gangu. To se udělá tak, že se k někomu přiblížíte, zmáčkněte [DEL] a pomocí [G] ho povoláte. Pak už vstupte do červeného kruhu, po animaci zazvoní telefon a váš bratr volá o pomoc, protože ho napadl nepřátelský gang. Nastupte tedy do auta a rychle za ním. Po příjezdu na místo se snažte některé přejet a pak rychle z auta, než vybuchne. Když budou všichni mrtví, sežeňte čtyřmístné auto a dojeďte pro bratra. Pak se už jen snažte ujet před třemi pronásledovateli k domu. Získáte Respekt +.

C. Cesar Vialpando

Na mapě označeno jako CV.

Cesar Vialpando

Dojděte za Sweetem a po jeho hádce jeďte do označené garáže a dostanete speciální hydraulické auto. Jeho ovládání je dost problémové a tak se opatrně přesuňte na místo závodu. Ten se koná na malém parkovišti a vašim úkolem je podle šipek mačkat klávesy na numerické klávesnici. Nejprve vsaďte na kolik se ceníte a pak začne závod. Zmáčknutí musí být přesně v okamžiku, kdy je šipka v kruhu a podle toho jak se vám to přesně podaří, dostanete body. Přitom pozor na směr a pamatujte, že například šipka doleva nahoru není [7] ale [4] + [8] (obě najednou). Level splníte jen vašim vítězstvím a poznáte další postavy hry. Získáte Dvojnásobek sázky.
Po závodě si dojeďte uložit hru a dostaňte se podle mapy ke značce CV. Můžete použít jakékoliv auto a před domem CV, než vjedete do kruhu si sežeňte nějaké kvalitní závodní auto.

High Stakes, Low-Rider

Vjetím do kruhu následuje animace a vy se pak přesuňte na start rychlostního závodu městem. Trasa je dána červenými kruhy a ty navíc informují, jakým směrem na té křižovatce jet. Vítězství znamená opět splnění mise a získáte 1000 $.

D. Ryder

Na mapě označeno jako R.

Home Invasion

U domu Rydera (značka R) je další červený kruh, který tam je sice již déle, ale přišla na něj řada až teď :-). Jděte tedy na návštěvu k Ryderovi, ale musí to být v čase od 12:00 do 24:00. Po animaci se vydáte na vaší první loupež. Nastupte do dodávky a vydejte se na označené místo. Po zastavení můžete vejít normálně do domu, ale pak už se musíte pohybovat potichu. Na obrazovce se totiž objeví indikátor hluku a jakmile dosáhne vrcholu, majitel se vzbudí. Tichého pohybu docílíte tak, že budete při chůzi držet [Alt]. V domě je první bedna vpravo za dělem a druhá v kuchyni napravo. Další dvě jsou v chodbě nad schody a poslední dvě na konci chodby v místnosti vlevo. Pro splnění mise vám stačí ukrást tři bedny a dovézt je na určené místo. Získáte Respekt + a schopnost vykrádat domy. Při loupeži ale musíte mít vždy dodávku. Jednu najdete například na jihozápad od vašeho domu (X). Do ní nasednete a v čase od 20.00 do 6.00 se vám při projížďce po městě u některých objektů zobrazí známá žlutá špičky a to je znamení že se dům dá vykrást. Obyvatelé domu však nemusí vždy spát a tak postupujte opatrně. Navíc peníze za lup dostanete až v okamžiku kdy věci odvezete do určeného skladu.

Catalyst

Opět dojděte k Ryderovi a tentokráte se vydáte ukrást bedny s municí na nádraží. U vagónu je však nepřátelský gang a po jeho zabití přijede auto s posilou. Zlikvidujte i je a nastupte na vlak. Vlak se rozjede a vy musíte do auta naházet deset beden s municí. Pořádně zamiřte a dlouhým zmáčknutím levého tlačítka myši bednu hodíte. Jakmile je budete mít všechny, auto zastaví a dostanete tři hvězdičky hledatelnosti. Proto rychle dojeďte na značku zeleného spreje a přestříkejte auto. Pak už se jen vraťte k Rayderovu domu a získáte Respekt +.

Robbing Uncle Sam

Poslední návštěva a poslední přepadení kvůli zbraním. Po uložení hry a návštěvě Rydera se vydáte k vojenské základně. Zde přelezte zeď a zastřelte 2-3 strážce, střelte do ovládače vrat a pak do dalšího u skladu. Ve skladu jsou další stráže a tak je taky zastřelte. Teď musíte rychle naložit vysokozdvižným vozíkem šest beden do auta. Přijeďte k bedně a stiskněte [8]. Tím zvednete bednu a jeďte k autu. Bedna se naloží a vy dejte vidle dolu [2] a můžete jet pro další bednu. Kolem skladu přechází však pravidelně stráž a tak jednejte rychle, anebo skočte Ryderovi sem tam na pomoc. Po naložení všech šesti beden nastupte do auta a vydejte se na označené místo. Budete sice pronásledováni, ale neměl by být problém ujet. v Případě nutnosti můžete ještě pomocí klávesy [Caps Lock] nějakou bednu vyhodit na pronásledovatele. Po dojetí na místo určení získáte Respekt +.

E. Big Smoke

Na mapě označeno jako BS.

OG Loc

U domu BS nastupte do auta a dojeďte k policejní stanici, kde k vám přisedne Loc. S ním pak jeďte k další značce, kde zaklepejte na dveře Fredyho, který Loca kdysi podrazil. Muž však uteče a ujíždí na motorce. Vy se tedy vydejte za ním a snažte se být co nejblíže, aby ho Loc mohl zastřelit. To se mi však nikdy nepodařilo a tak jsem nejezdil do každé uličky jako Fredy, ale klidně jsem si na něj na nějaké křižovatce počkal. Ten pak po čase dojede ke skupince svých přátel a teprve zde jsem ho s celou skupinkou zlikvidoval. Pak už jen nějakým dopravním prostředkem Loca dovezte do práce a získáte Respekt +.

Running Dog

Další mise od značky BS a jízda na dané místo. Zde si chce Smoke koupit nějaké drogy, ale dojde k hádce a jednoho dealera zabije, druhého pak musíte sejmout vy. Vydejte se za ním pěšky a opět se nesnažte jít přímo za ním, ale pokuste se mu nadběhnout a pak ho sejmout. S gangem, který po cestě potkáte se moc nezdržujte a zabitím uprchlíka končí mise a získáte Respekt +.

Wrong Side of the Tracks

Tentokráte odvezte Smokeho na nádraží, kde mají sraz dva gangy. Po vašem příjezdu čtyři skočí na vagon vlaku a vy se na motorce vydejte za nimi. Váš úkol je, abyste byli pokud možno na úrovni vagonu a ne moc blízko. Je lepší jet těsně vedle druhých kolejí a tím umožnit lepší úhel střelby. Pojedete-li moc blízko, střely přes hranu vagonu protivníka nezasáhnou. Jízda je časově omezená, protože jakmile vlak přejede most, mise neúspěšně končí. Při cestě pak zažijete pár krušných chvil. První je v momentě, kdy vlak narazí na auto, které zastavilo na přejezdu a další u tunelu, kdy se objeví další vlak a ještě jeden za městem. Po zastřelení všech protivníků končí mise a získáte Respekt +.

Just Business

Vydejte se do místního hotelu, ale v okamžiku kdy tam stoupíte, strhne se přestřelka. Musíte se jí aktivně zúčastnit a krýt Smokeho. Poté, co budou všichni mrtví byste v přízemí měli najít brnění a můžete druhými dveřmi vyjít ven. Zde jsou další střelci a po jejich likvidaci se ocitnete na motorce v jiné pozici, tentokráte řídí Smoke a vy střílíte. Nesnažte se zlikvidovat náklaďák, ale jinak palte po všem. Za druhým zátarasem je mříž kterou radím prostřelit a do konce to je již chvilku a získáte Respekt +.

F. OG Loc

Na mapě označeno jako OG.

Life's a Beach

Do červeného kruhu za prodejnou můžete vstoupit jen v čase od 22:00 do 6:00. Pak se dozvíte, že Lock chystá párty a potřebuje sehnat aparaturu ,která je například na pláži a chce po vás abyste ji ukradli. Vydejte se tedy na pláž a dojděte k dodávce. Zde musíte ukázat vaše taneční schopnosti a stejně jako při prvním závodu tanec provádíte pomocí šipek. Tentokráte to však nejsou klávesy na numerické klávesnici, ale klasické šipky a během hudby musíte nasbírat 2500 bodů. Po úspěšném tanci ukradněte dodávku a jeďte s ní rychle pryč. Nevšímejte si střelby a aut, která vás pronásledují a jeďte do označené garáže a získáte tak Respekt +.

Madd Dogg's Rhymes

Dalším úkolem je získat z nahrávajícího studia raperskou knihu s texty. Dojeďte do označeného domu a vstupte do něj. Musíte se pohybovat potichu [Alt] a k hlídači se přiblížit zezadu. Pak si ho vyberte [Delete] a zaútočte nožem. Tím hlídače tiše zlikvidujete a jděte až do velké haly s bazénem. Zde je další hlídač, za kterým se potichu vydejte a opět zezadu ho zlikvidujte. V chodbě kam dojdete je temný kout a do něj se schovejte. Až stráž přejde, opět ji potichu zlikvidujte a pokračujte jedinou možnou cestou dál. V baru se sehněte [C] a propližte se přes místnost a posledního strážce obejděte zezadu (získáte brnění). Jakmile seberete knihu, objeví se další strážný a i jeho zlikvidujte. Získáte tak pistoli s tlumičem, můžete se vydat ven a likvidujte vše, co vám přijde do cesty. Venku je kolo, na kterém sjeďte cestou dolu a dojeďte až k Lockovi a získáte Respekt +.

Management Issues

Posledním úkolem je zabít významného manažera a tak se vydejte ke značce, která signalizuje kde je luxusní auto. Pojedete-li rychle, auto ještě stojí a získat ho není problém. Jinak ho musíte trochu poškodit (bouračka, střela) a řidič vystoupí. Pak mu auto seberte a dojeďte do nejbližší opravny. Pak už musíte velmi opatrně (abyste auto nepoškodili) dojet k dalším dvěma stejným autům a zaparkovat mezi ně. Pozor, abyste stáli stejným směrem a pěkně podél chodníku. Jakmile se vám to povede, auta se dají do pohybu a ve se musíte držet mezi nimi. Dojedete tak až k místu, kde manažer nastoupí právě k vám a vy se vydejte na označené molo. Zde musíte z auta za jízdy vyskočit a auto spadne do vody a vy získáte Respekt +.

House Party

Následuje telefonát a vy se vraťte do vašeho dumu. Zde bydlí i Lock a po 20:00 vám zavolá, abyste přišel k němu na párty. Musíte to stihnout do 6:00, ale během párty se objeví nepřátelská banda a vy musíte hájit vaše území. První banda je u vytvořeného zátarasu a po její likvidaci se další parta objeví nahoře na mostě. Zlikvidujte i ji a objeví se poslední nejpočetnější skupina. Po ubránění území získáte Respekt +.

G. C.R.A.S.H.

Na mapě označeno jako C.

Burning Desire

Úkol dostanete tentokráte od policistů a máte vypálit dům jednoho gangu. Podle mapy si zajeďte do uličky pro molotův koktejl a pak k určenému domu. Zde nejprve postřílejte všechny obránce a rozstřelte označené okna (je jich pět). Do těchto oken pak vhoďte molotovy koktejly a vhozením posledního dům teprve pořádně chytne. Vtom se ale v horním patře objeví nějaká dívka a vy jí musíte zachránit. Jděte dveřmi do domu a v přízemí najděte hasičák. Musíte se však vyhýbat plamenům a jít do prvního patra, kde na konci chodby za plameny je uvězněná dívka a její čára života pomalu klesá. Uhaste hasícím přístrojem plameny (miřte na zem) a dívku osvoboďte. Jakmile se s ní setkáte, spadne část domu a cesta nazpátek vede přes vedlejší místnosti. Dívka vás bude následovat jen v okamžiku, kdy je cesta bezpečná a tak stále haste plameny před vámi. Dívku pak odvezte domů a srdíčko blízko vašeho domu signalizuje, kde bydlí. Odměna za misi nebude žádná, ale dívka se jmenuje Denisa Robinsonová a od teď ji můžete navštěvovat a snažit se získat její přízeň.

Denisa Robinsonová

Denisa jako každá dívka miluje kytky (dvě místa, kde je sehnat jsou na plánku) a dáte jí je tak, že si dívku vyberete [Delete] a dáte jí kytku [Tab]. V pozdější fázi vztahu jí políbíte [Tab], anebo přijměte její pozvání [Y]. Delise se dále nechá ráda pozvat do baru „Ten Green Bottles“, který je kousek na jih od jejího domu, ráda tancuje, rychle jezdí a není jí cizí ani střelba do členů nepřátelského gangu. Doma je nejprve v čase od 16:00 do 24:00. V pozdější části hry je to pak od 0:00 do 6:00.

Gray Imports

Další mise pro policii je postavena na informaci o tom, že gang Ballas chce udělat dohodu s dalším gangem. Dojeďte proto na určené místo a zlikvidujte všechny, co jsou venku. Pozor na vysokozdvižné vozíky a využijte toho, že jeden z nich veze sudy, které výstřelem vybuchnou. Jakmile bude venku klid, najděte ochrannou vestu a rozstřelte elektrický zámek a dostanete se dovnitř. I zde všechny postřílejte a najdete další vestu a život. Poslední protivník vám utekl a tak se nezdržujte a rychle za ním. Nesmí vám totiž uniknout, protože tím by byla mise neúspěšná. Proto se venku moc nezdržujte s dalšími protivníky, ale zaměřte se na utíkajícího maníka. Možná se vám ho podaří zlikvidovat než ujede na motorce. Jest-li se mu to podaří tak rychle za ním. Odměna za splnění mise není žádná a tak se po ní vraťte domů a uložte si hru.

H. Sweet Johnson / 2

Na mapě označené jako S..

Doberman

Před zahájením války si nakupte co nejvíc zbraní a pak jděte do Glendale Park, kde je část nepřátelského gangu. Všechny gangstery postřílejte a připravte se na jejich urputnou obranu. Ta přijde ve třech vlnách a tak pozor na munici a koukejte po okolí, kde se objevují životy (srdce) a neprůstřelné vesty. Časem začne barva území blikat a to je signalizace, že začínáte mít převahu. Po zabytí posledního protivníka dostane celé území vaší barvu a u vašeho domu se objeví dolar, který produkuje ze získaných území penízky. Stačí jím jednou začas projít a konto se navýší. Připravte se však na odvetu a během chvíle bude napadnuto vaše území. Jeďte tedy na pomoc a od této chvíle začala válka o nadvládu nad městem. Čím máte víc území, tím máte víc peněz, ale větší práci s obranou. Zpřístupní se i všechny prodejny se zbraněmi a tak si doplňujte zbraně a vesty. Splněním této mise získáte Respekt + a respekt se zvedá každým dobytým územím.

Los Sepulcros

V době od 9:00 - 17:00 se vám zpřístupní další vražedná mise. Najměte si dva členy gangu ([Delete] a [G]) a všichni během čtyřech minut musíte dojet na místní hřbitov, kde musíte zlikvidovat další členy nepřátelského gangu. Přelezte zeď a naučte se ovládat vaše spolubojovníky. Pak už nebude problém všechny zabít a to hlavně označeného týpka, který má neprůstřelnou vestu. Po boji má vaše hledanost dvě hvězdičky a tak si zajeďte do lakovny přestříkat auto a pak odvezte Sweeta domu a získáte Respekt +.

Poslední mise této části znamenají , že se sem jen tak nevrátíte a tak doporučuji si trochu pohrát. Hlavně dotáhnete váš vztah s Denisou do nějaké lepší pozice a zabojujte si s nepřátelskými gangy. Pak tu jsou ještě nějaké další možnosti hry a teprve po nich se pusťte do poslední části..

Roboi`s Food Mart

Najděte na západ od vás městskou část Commerce a zde obchod (1). Před ním je kolo (2) a jakmile na něj nasednete, začnete plnit úkoly pro obchodníka. Jsou čtyři a vašim cílem je rozvést ve stanoveném čase balíčky. Pro splnění mise není nutno je rozvést všechny.

 1. 6 balíčků za 3 minuty – minimálně 4 balíčky
 2. 6 balíčků za 5 minut – min. 4 balíčky
 3. 6 balíčků za 5 minut – min. 5 balíčků
 4. 8 balíčků za 10 minut – min. 6 balíčků

Nasedněte na kolo a vydejte se k prvnímu označenému místu. Pro rychlou jízdu opět použijte klikání na klávesu [W]. Jakmile přijedete k místu, kde je červený terč, použijte pohled do strany [Q] nebo [E] a pak střelbu z vozu [Alt]. Hlídejte si však čas, protože úspěchu docílíte jen když se ve stanoveném čase vrátíte k obchodu a vjedete do klasického červeného kruhu. Po splnění mise se u obchodu objeví známý dolar a budova vám bude produkovat 2000 $ denně.

Stadion

Dvanáct závodníků a dvanáct kol to je hlavním motivem tohoto stadionu. Snažte se jet spíš opatrně a ne jen na plný plyn. Trať je dost dlouhá a tak opravdu pozor na poškození auta. Další důležitou věcí je start a ihned po startu byste se měli dostat do první poloviny startovního pole. Takže po startu vyrazte vlevo a pak už opatrně každým kolem se dostávejte dopředu. Skončíte-li první získáte 10 000 $ a před stadionem bude parkovat Monster a Hotring Racer.

I. Los Santos Finale

Reuniting the Families

Nastupte do auta a dojeďte k motelu, kde má Sweet schůzku. Během vašeho čekání však udělá policie razii a vy musíte bratra vysvobodit. Policajty venku postřílejte a vstupte do motelu. Postupujte obezřetně, protože policajti jsou různě poschovávaní a vyskakují z po zad dveří jen na pár ran. Energii můžete doplnit dole u automatu na nápoje a nad schody je i neprůstřelná vesta. Sweet je v poslední chodbě v druhé místnosti napravo a po setkání se vydáte na střechu, kde na vás číhá helikoptéra. Zničte jí a stále si hlídejte značku bratrova zdraví. Jeho smrt znamená neúspěch. Po zničení helikoptéry seběhněte dolu a za chvilinku přijede auto, které vás odveze pryč. Policie vás však pronásleduje a tak střílejte na všechny strany a zbavte se jí. Nejúčinnější je střelby do motoru, ale pozor na motorky. Policista z ní totiž dokáže přeskočit na kapotu auta a tak ho co nejrychleji zastřelte. Poté co uniknete další policejní helikoptéře už dojděte jen domu a získáte Respekt +.

Green Sabre

Nejprve dojedete k odstavenému autu pod mostem a jakmile do něj nasednete, zjistíte pomocí animace, že Sweet má problémy. Na obrazovce je ukazatel Sweetova života a než ho zabijí, musíte dojet na určené místo a pomoci mu. Zaujměte pozici mezi auty, která vás aspoň trochu chrání a celá obrana je jen na vás. Za chvíli protivníkům přijedou posily a později Policie. To je už konec mise a policajti vás dovezou na neznámé venkovské místo, kde vás vysadí a máte pro ně splnit nějaký úkol. Získáte Respekt + a kousek od místa, kde vás vysadili je místo na uložení pozice a začátek další mise, pozor na to, abyste si před vstupem do kruhu hru uložili.

2. Venkov

A. Badlands

Na mapě označeno jako C. Návod již nebude tak přímočarý a jednotlivé úkoly se budou plnit na přeskáčku.

Badlands

Nejprve si kupte zbraně a pak teprve vstupte do kruhu. Váš úkol je dojet po horských cestách do chaty, kde je pod ochranou jeden svědek. Použijte na cestu motorku a jeďte nejlépe spodní cestou doprava. Jakmile přijedete k chatě a zastřelíte pár ochránců, svědek skočí do auta a snaží se ujet. Musíte mu nějakým způsobem poškodit auto, aby vystoupil a vy ho pak zastřelte. Foťákem, který máte udělejte snímek (použití jako zbraň) a jestli jste ho udělali správně, objeví se místo kam ho máte odvést. Po odevzdání snímku máte telefon a na mapě se objeví další místo, kam se máte dostat. Nezískáte nic a tak si hru uložte hru a vydejte se za Catalinou.

First Date

Jakmile dojedete podle mapy ke značce ?, najděte si poblíž volný dům a jestli máte peníze, kupte ho. Tím si zajistíte místo pro ukládání hry a pak teprve jděte na označené místo. Setkáte se s Catalinou a na mapě se objeví čtyři značky dolaru $. Je jedno, který úkol splníte jako první, ale doporučuji si udělat ten, co je nejblíže. Jde o benzínovou stanici opravdu kousek od domu. Jde o takovou mezihru a tak odměna není žádná.

B. Catalina

Na mapě označeno jako ?.

Tanker Commander

Pokusíte se společně vykrást benzínku, ale nepovede se vám to a tak aspoň ukradněte tahač a zapojte cisternu. To se dělá tak, že musíte na cisternu správně nacouvat a ona se sama připne. Teď máte na připojení dost času, ale jakmile se zapne, objeví se auto, které se snaží cisternu zničit a tak si hlídejte její ukazatel poškození. Podle mapy si najděte co nejkratší cestu na místo určení a vydejte se na cestu. Pozor, aby se vám přívěs neodpojil a odměnou za dodání bude 5 000 $.

Teď je dobré splnit vedlejší úkoly. První je seznámit se s novou dívkou a zajezdit si s náklaďáky. Mise Trucking (RS Haul Asset) začínáte z místa, kam jste odvezli cisternu a dívka je kousek odsud. Budete k ní ještě blíž po první misi Trucking a tak je jen na vás, kdy za ní pojedete.

Helena Wankstien

Setkání s ní proběhne na střeše prodejny se zbraněmi v městečku Blueberry (1) a bydlí v Los Santos. Seznámení nemůžete přímo nějak ovlivnit, protože záleží na vašem vzhledu. Přistupte k dívce a jestliže jí zaujmete, pozve vás na schůzku a vy odpovězte [Y]. Abyste jí zaujali, musíte mít poměrně velký sex apel (oblečení, účes a auto), ale vaše svaly nesmí být moc velké. Sex apel je lehké zvýšit, ale svaly zmenšit dosáhnete tím, že nebudete jíst a až FAT klesne na nulu, pak začnou svaly teprve ubývat. Než vám klesnou svaly, nesmíte hru uložit. Po seznámení se objeví na mapě nové srdce a dívka je doma v čase od 8:00 do 12:00. Miluje tanec (je to dost daleko), jídlo a projížďky autem. Jezděte normální rychlostí po okolí (ne do města) a jistě si po čase získáte její přízeň. Odměnou vám budou postupně nějaké zbraně ve stodole, její auto a nakonec farmářský :) oblek.

Tracking (RS Haul Asset)

Musíte splnit osm misí a po splnění poslední se váš stálý zisk zvětší o 2 000 $. Navíc odměnu dostanete za každou misi podle náročnosti a jak se vám podaří dovést náklad nepoškozený. Každá mise začíná ve skladišti, kam jste odvezli cisternu v Tanker Commander. Během jízdy nesmíte přijít o návěs a jestli se vám odpojí, máte 60 sekund na jeho zapojení, ale popravdě to není zase tak moc lehké, hlavně když na vás doráží policie. Poslední osmou misi budete moci splnit, až se vám zpřístupní Las Venturas.

 1. Odměna 1 000 $ - odvezte v uvedeném čase náklad na určené místo.
 2. Odměna 1 500 $ - odvezte náklad na určené místo bez časového limitu a poškození.
 3. Odměna 2 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, ale se třemi hvězdičkami hledanosti.
 4. Odměna 3 000 $ - odvezte v uvedeném čase náklad na určené místo.
 5. Odměna 4 000 $ - odvezte náklad na určené místo bez časového limitu a poškození..
 6. Odměna 5 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, s policií za zády.
 7. Odměna 7 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo v časovém limitu, bez velkého poškození s policií za zády.
 8. Odměna 10 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, ale se čtyřmi hvězdičkami hledanosti.

C. The Truth

Na mapě označeno jako TT.

Body Harvest

Telefonem dostanete úkol sehnat kombajn. Vydejte se tedy na označené místo, kde se jeden nachází. Farmáři ho však dost chrání a tak je postřílejte a nastupte na kombajn. S ním pak nejkratší cestou po polních cestách dojeďte na označenou farmu a tam zajeďte do kůlny. Po cestě vás pronásleduje jeden náklaďák a je lepší zastavit a auto zničit. Za dodaný kombajn je vám slíbená odměna a získáte Respekt +.

D. Catalina

Na mapě se objeví značka C.

King in Exile

Zavolá vám Cesar a tak dojeďte na místo CV a v animaci se dovíte, co je nového v Los Santos. Jakmile animace skončí, zavolá vám Catalina a tak jeďte za ní do horské chaty. Je označená na mapě písmenem C.

First Base

V animaci se setkáte s Catalinou a na mapě se objeví zbývající tři symboly $. Je jedno v jakém pořadí je splníte, protože animační mezihry jsou vždy stejné.

Local Liquor Store

Jde o misi na východ od chaty a po dojetí na místo jste svědky přepadení a následného útěku třech chlapíků. Sedněte s Catalinou na čtyřkolku a začněte je pronásledovat. Jsou tři a zabitím každého na místě zůstane kufřík, který můžete okamžitě sebrat, anebo je seberte po smrti posledního všechny najednou. Pak se vraťte do hor do chaty a získáte 1 000 $.

Gone Courting

V animaci se s Catalinou docela skamarádíte :)

Against All Odds

Vydejte se na západ k bližší značce a vejděte do sázkové kanceláře. Catalina se postará o rukojmí a vy umístěte na dveře výbušninu, odstupte a na dálku ji odpalte. Tím se dostanete k trezoru a i ten zničte jednou výbušninou. Seberte peníze a jděte ven. Tam na vás však čeká policie a máte čtyři hvězdičky hledanosti. Podle mapy tedy jeďte k nejbližší lakovně a pak teprve do hor k chatě a máte tentokráte 2 000 $. V tom máte i telefon pro další úkoly po misi pro Catalinu.

Made in Heaven

Další krátká animačka

Small Town Bank

Poslední značka dolaru je trochu dál a až dojedete na místo, přepadnete banku, ale protože se spustí alarm, zastřelte ochranku a rozstřílejte tři bankomaty. Seberte peníze a zadním vchodem vyjděte ven. Tam na vás čeká policie a tak postupujte pomalu a hlídejte si střechy. Na konci se objeví najednou dvě policejní motorky a po zastřelení policajtů na ně nasedněte a vydejte se za Catalinou. Po krátké honičce ji obklíčí policie a vy jí pomožte dostat se z obklíčení. Po přestřelce k vám nasedne na motorku a můžete jet do hor. Získáte 10 000 $ a tím máte mise pro zajímavou dívku za sebou.

E. Badlands - podruhé

Wu Zi Mu

Zajeďte za Cesarom CJ a po animačce začnou hned závody. Jsou poměrně dlouhé a nestačí jen jet od značky ke značce, ale chce to sem tam i toho nejlepšího vytlačit z tratě. Dejte si přitom, ale pozor na poškození auta. Musíte vyhrát a získáte 5 000 $. Doporučuji si skočit někam hru uložit a pak hurá na druhý závod.

Farewell, My Love

Závod se jede po stejné trase, ale z druhé strany a auto není moc dobré na polní cesty. Po vítězství není odměna žádná, ale zavolá vám Truth.

F. The Truth - podruhé

Are You Going to San Fierro

Jakmile si přijedete na farmu pro "marjánku" objeví se policie a vy máte vymezený čas pro spálení všech rostlinek. Na radaru je máte vyznačené a nesmíte nechat ani jednu. Pak dojděte k autu a dostanete raketomet. Jím sundejte policejní helikoptéru a pak nasedněte do auta a vydejte se ke garáži kterou jste dostali od Cataliny.

3. San Fierro

A. Garage

Na mapě označené jako CJ.

Wear Flowers In Your Hair

Musíte sehnat nejprve pár pomocníků do své autodílny a tak se vydejte po městě a sežeňte je. Jde vlastně jen o takovou projížďku. Když vjedete do určeného místa a kruhu je potřeba většinou zatroubit [Caps Lock] a přivolat potřebnou osobu. Dvakrát se po dojetí na místo objeví jen intro, během kterého uvidíte projíždět dodávku. Nakonec se vraťte ke garáži a po vystoupení vám zavolá Zero, ale odměna není za misi žádná.

555 WE TIP - San Fierro C.R.A.S.H.

Mise začíná dalším telefonátem a máte za úkol dát do určeného auta drogy. Dojeďte tedy k označenému hotelu a uvidíte pikolíka, jak zajíždí s nějakým autem do podzemních garáží. Jděte tedy za ním a počkejte až vystoupí. Pak ho zastřelte a vezměte si jeho oblek. V animaci uvidíte jak vypadá určené auto a na to si počkejte před hotelem. Jakmile se objev,í musíte do něj nastoupit a pak bez ohledu na poškození jeďte rychle do své garáže. Tam dojde k opravě auta a k ukrytí drog. Nazpátek již musíte jet opatrně a auto dát do podzemní garáže na označené místo. Auto cestou ale nesmíte ani škrábnout. Po zaparkování vystupte a jděte ven před hotel a z označeného místa zavolejte na policii. Livrej pikolíka vám zůstane a můžete si jí kdykoliv oblíknout v jakémkoliv domě který vlastníte. Je uložen v komoře pod speciálními obleky. Odměna opět není žádná.

Valet Parking

Jde o nepovinnou část a to je parkování aut u zmíněného hotelu. Skočte si pro oblek a postavte se před hotel do kruhu. Máte za úkol zaparkovat v určeném čase auta. Jakmile nasednete do auta, objeví se u něj ukazatel poškození a čím bude v momentě parkování vyšší, tím dostanete větší časový bonus. Bez nich byste to nestíhali a tak pozor na karamboly. Další bonus je za správné parkování. Za postavení na štorc dostanete třeba jen 1-2 sekundy, ale za správné je to podstatně víc. Otázkou zůstává, zda se vyplatí různé najíždění atd.

 1. 3 auta za 2 minuty – odměna 100 $
 2. 4 auta za 2 minuty – odměna 200 $
 3. 5 aut za 2 minuty – odměna 300 $
 4. 6 aut za 2 minuty – odměna 400 $
 5. 7 aut za 2 minuty

Po skončení dostanete před budovou postupně až 2 000 $

Deconstruction

Vaše sestra si postěžovala na stavaře, že k ní byli hrubí a tak si za nimi skočte. Stavba je hned za vámi a vašim cílem je zničit jejich buňky. Jde to pomocí jeřábu, ale doporučuji spíš buldozer, ale přitom pozor na barely. Jakmile budou buňky zničené, objeví se šéf ale ihned uteče na záchod. Buldozerem ho dotlačte do vykopané díry a pak použijte mix s betonem a nacouvejte v označeném místě k díře. Beton pak celou díru zalije a máte od stavařů klid, ale odměnu žádnou.

B. Zero

Na mapě označené jako Z.

Air Raid

Zero po vás chce, abyste koupili obchod, který je kousek od vás. Jakmile ho koupíte, můžete pro něj splnit tři mise. První je obrana jeho vysílačů, které napadnou Berkleyho letadélka. Stojíte na střeše a musíte po celou dobu letadélka sestřelovat. Jestliže po uplynutí času jsou vysílače ještě funkční, vyhráli jste. Odměnou vám bude 3000 $.

Supply Lines

Tentokráte se Zero rozhodl pro protiútok a musíte pro změnu vy zlikvidovat letadélkem pět cílů. Jde prozatím o nejhorší část, která je limitovaná množstvím paliva. Letadélko se ovládá pomocí [Q] [W] [E] [S] a kurzorových šipek, střelba pak [Ctrl], nebo levé tlačítko myši. Prostě moc kláves a neovladatelné letadélko dělají z této mise dost problémovou část. Naštěstí při jejím vynechání nebrání v přímé linii hry :). Jakmile jsou všichni zlikvidovaná, vraťte se na střechu a mise je u konce a získáte 5000 $.

New Model Army

Další letecká mise, ale tentokráte s vrtulníkem, který má na sobě magnet. Musíte se během osmi minut dostat na druhou stranu a pomáhat Zerovi přejet sem RC autíčkem. Pomocí magnetu tak postupně odstraníte sudy, přemostíte deskou, která je na základně řeku, vybombardujete tanky bombami, které jsou opět na základně. To vše se dost často opakuje a vy nemusíte přímo čekat na vzniklou situaci, ale úkoly lze plnit i v předstihu. Po dojetí do cíle se Berkleyho zbavíte jednou provždy a odměna je 7 000 $. Navíc splněním všech tří misí vám bude budova Zera dávat 5 000 $.

Autoškola

Během předchozích misí jste jistě dostali telefonát a byli jste pozváni do autoškoly, která je na mapě označená jako S. Vydejte se tedy tam a zvětšete si své jezdecké zkušenosti. V autoškole vstupte do červeného kruhu a můžete absolvovat dvanáctidílný výcvik. Pro 100% splnění hry vám stačí, abyste každý úkol splnili aspoň na bronzovou medaili, ale zlato je zlato. Před každým úkolem je ukázka jak to má správně vypadat a můžete začít.

 1. 360 - Otočit se o 360 stupňů pomocí kláves [W] a [S]. Otáčení pak provedete pomocí kurzorové klávesy vlevo a nebo vpravo.
 2. 180 - Pomocí ruční brzdy projeďte smykem otočku.
 3. Whip & Terminace - Rozjezd, zatáčka a zastavit těsně před posledním kuželem.
 4. Pop & Control - Před kužely je pás s hřeby a vy musíte dojet správně až na konec. Podle prvního vybočení se to stane buď velmi lehké, anebo naopak nesplnitelné. Hlídejte si proto první směr a vyplatí se i trochu ubrat plynu.
 5. Burn & Lap - Musíte pomocí ruční brzdy projet během 40-ti sekund pět kol.
 6. Cone Coil - Projeďte kužely a na konci se přes ruční brzdu otočte o 180 stupňů a vraťte se na start
 7. 90 – Rozjezd a zaparkování mezi dvě auta otočkou o 90 stupňů. Brzdit musíte ruční brzdou i ¨zpátečkou.
 8. Wheelie Weave – Rozjeďte se a pomocí rampy postavte auto na dvě kola. Pak už jen dojeďte do červeného kruhu.
 9. Spin & Go - Otočte si kameru a trénujte couvání.
 10. P.I.T. Maneuver – Musíte otočit policejní auto jedoucí před vámi. Narazte do něj z boku a stále držte auto v plném plynu.
 11. Alley Oop – Po rampě vyjeďte tak, abyste se ve vzduchu otočili a dopadli za obě auta a přitom nezničili svoje auto.
 12. City Slicking – Během dvou minut musíte dojet co nejrychleji k otočce a vrátit se. Vyberte si na mapě tu nejrychlejší cestu (nejkratší nemusí být nejrychlejší) a vyjeďte.

Michelle Cannes

Najdete jí v autoškole (1) a stane se vaší přítelkyní, máte-li víc jak 50% sexepílu a tloušťky. Jestli ji upoutáte, odpovězte [Y] a na mapě se vám objeví nové srdce. Doma (vpravo na severu) je v čase od půlnoci do oběda. Má ráda rychlou jízdu bez bouraček, sama ráda řídí a chutná jí nejvíce v baru u tělocvičny.

Katie Zahnová

Je to druhá dívka v této části a potkáte jí blízko tělocvičny (2). Trénuje nahoře na trávníku a abyste jí získali, musíte mít minimálně 50% sexepílu a svalstva. Budete-li se jí líbit, odpovězte [Y]. Doma (vlevo na severu) jí najdete od oběda do půlnoci a miluje disko, které je dost daleko, jídlo jí chutná v restauraci pod kopcem kousek od ní a jízdu má ráda spíš pomalou a bez bouraček.

C. Syndicate

Jednotlivé mise mají různá místa začátků a tím i jiné označení.

Photo Opportunity

Začínáte na červené značce syndikátu, která je u vaší garáže. Odsud se vydejte za Cesarem, který je poměrně daleko a je označen modrou šipkou. Nastupte do auta u kterého stojí a jeďte velmi opatrně, protože nejste tlačeni časem a auto nesmíte zničit. Až dojedete na udané místo, vystupte a jděte po schodech nahoru. Odsud pak musíte vyfotit lidi, kteří se zúčastňují tajné schůzky. Jsou celkem čtyři a první dva přijedou do uličky před vámi. Pomocí kolečka na myši se přijíždějící auto trochu přibližte a jednotlivé postavy, které vystoupí vyfoťte. Vhodnou dobu na fotku vám signalizuje červená šipka nad postavou. Další dva lidé přijedou ulicí zprava a i ty vyfoťte, opět pěkně z blízka, následuje animace a dostanete se k pumpě, získáte Respekt +.

Jizzy

Opět začínáte u červené značky syndikátu u vaší garáže a po animaci jeďte za Jizzym, který se nachází u symbolu modré lebky. Nabídněte mu svoje služby a jako první vás pověří odvézt dívku do hotelu. Dívka již sedí v autě a na to si dejte pozor, protože s ním musíte vydržet celou dobu. Dívku není problém do hotelu odvézt a pak dostanete další úkol. Za autoškolou pod mostem je jedna z jeho dívek v ohrožení a tak do dvou minut dojeďte a dívce pomozte. Po zabití útočníka je dalším cílem místo, kde je další napadená dívka a objeví se vám ukazatel jejího života. Musíte proto přijet včas a zabít oba útočníky. Pak už zajeďte nazpátek k hotelu, kde jste vysazovali první dívku a jste svědky jejího odjezdu. Musíte zničit jak limuzínu ve které jede tak, i auto ochranky. Pomocí kláves [Q] [E] a [CTRL] by se vám to mělo podařit, ale objeví se u vás dvě hvězdičky hledanosti. Proto si jeďte přestříkat auto a pak hru uložte. Získáte Respekt + a 3 000 $. Po splnění vám zavolá Wu Zi Mu.

T-Bone Mendez

Tentokráte jeďte k modré lebce a mise začíná zde. Vašim cílem pak bude místo, kde došlo k přepadení dodávky a dojedete tam akorát v okamžiku, kdy odjíždí čtyři maníci na motorkách a každý má jeden balíček, který musíte získat nazpátek. Nasedněte na poslední motorku a vydejte se za nimi. Pomocí [CTRL] střílíte, ale dostanete-li se těsně k motorce, můžete stejným tlačítkem balíček za jízdy sebrat. V tom případě ale půjde protivník po vás. Jakmile budete mít všechny balíčky, vydejte se k Jezzymu a získáte Respekt + a 5 000 $.

Mike Toreno

Začínáte u modré lebky a po telefonátu od Mikeho vám začne běžet čas, během kterého ho musíte najít. Snaží se vás telefonem navigovat kde je a vy se tak postupně přes staveniště u vaší garáže a doky dostanete k bráně na letiště. Jakmile k ní dojedete, objeví se ukazatel signálu a teď jeďte směrem, kde je signál větší. Je někde u hangárů a jakmile se přiblížíte k dodávce, ve které je, ta se dá do pohybu a s ní i dvě motorky. Jeďte za nimi dokud nezastaví a pak všechny postřílejte. Jakmile je zabijete, rozhodne se Mike, že se musí dodávka zničit Pomožte mu jí rozstřílet dokud nevybuchne a pak nastupte do připravené limuzíny. S ní se vydejte domu, ale jakmile projedete bránou letiště, dostanete tři hvězdičky hledanosti. Dojeďte do nejbližší lakovny a nechte si auto přestříkat. Pak už lehce dojedete do cíle mise a získáte Respekt + a 5 000 $.

Outrider

Tentokráte se vrátíte ke své garáži a odsud jeďte k benzínoví pumpě, kde na vás čeká auto. Jím přejeďte na další místo, kde je dodávka a motorka. Než nasednete na motorku, seberte houfnici a odstřelovačku. Vašim úkolem je zajistit pro dodávku průjezd a tak na nic nečekejte a vydejte se k první blokádě. Houfnicí zničte auta a jestli někdo přežije, odstřelte ho odstřelovačkou, pak pokračujte k další blokádě. Zde jsou protivníci i v domě v oknech a tak musíte zlikvidovat i je. Moc se nezdržujte, protože dodávka se blíží. Takto musíte uvolnit celou cestu až do skladu. Jakmile vjede dodávka do skladu, mise končí a vy získáte Respekt + a 9 000 $. Nepříjemná je však hledanost tří hvězdiček a tak si rychle zajeďte hru uložit.

Snail Trail

Další část začíná opět u garáže C a máte za úkol zabít novináře a jeho informátora. Vydejte se nejprve na stavbu nad garáží pro odstřelovačku a pak na nádraží. Vedle něj je postavená motorka a tak na ní nasedněte. V momentě, kdy se objevíte u kolejí vlak se rozjede a vy jeďte za ním. Cesta to je dost dlouhá a držte se na koleji za vlakem, nebo narazíte do protijedoucího vlaku. Až vlak zastaví ve stanici, doporučuji na nic nečekat a vyběhnout ven před nádraží a sehnat si nějaké auto. Pak počkejte až novinář vyjde ven a nastoupí do taxíku, přitom si stále hlídejte ukazatel odhalení. V momentě kdy, se začne zvyšovat jste v zorném poli a hrozí odhalení. Musíte se proto co nejrychleji vzdálit.od něj trochu dál a ukazatel začne opět klesat. Jakmile se taxík rozjede, vyjeďte za ním a nesmíte ho ztratit. Cesta končí na molu, kde se setká s informátorem a vy je oba zastřelte odstřelovačkou, odměna není žádná.

Ice Cold Killa

Začínáte na červené značce syndikátu u garáže a mise je přístupná jen v čase od 20.00 do 6:00. Dostanete pistoli s tlumičem a zajděte do Jezzyho klubu (modrá lebka). Ochranka vás dovnitř nepustí a tak využijte lešení naproti. To vede nad střechou kubu a tak na ní seskočte a vejděte do okna. Po schodišti se dostanete až dolů a zde všechny zastřelte. Nemusíte pospíchat i když Jezzy utekl. Autem se dá totiž na útěk až vyjdete ven a vy ho pronásledujte limuzínou. Musíte ho dohnat a poškodit střelbou auto. On pak vystoupí a vy ho zastřelte a vezměte jeho telefon. Přes něj pak zavolejte Cesara a domluvíte si schůzku, získáte Respekt + a 12 000 $.

Pier 69

Začínáte u červené značky syndikátu na severu a Cesar na vás čeká nahoře na střeše. Jděte za ním po schodech ze dvorku za barákem a po rozhovoru odstřelovačkou zastřelte šest postav na protějších střechách. Pozor, zaměřovač nesmíte pustit, dokud nebudou všichni mrtví. Pak se vydejte přes ulici a prostřílejte se dozadu na nábřeží. Nechoďte mezi domy, ale jděte podél zábradlí. Zde zastřelte dalšího člena syndikátu a následuje animace, během které poslední člen skočí přes zábradlí do vody. Skočte za ním a u ostrůvku jsou dva čluny. Jedním ujede a druhým se vydejte za ním. Musíte loď zničit a to střelbou jako z auta. Jakmile je mrtvý, získáte Respekt + a 15 000 $. Při návratu do své čtvrti pozor na to, kam vplujete. Blízkost letiště a přístavu znamená vyvolání poplachu.

Toreno's Last Fight

Začínáte u garáže u červené značky syndikátu a máte dojet k místu, odkud Toreno odlétá s helikoptérou a máte ho zabít. Na místě je ochranka a tak je všechny postřílejte. Pak se vydejte po bočním schodišti nahoru, ale helikoptéra již odlétá. Zastřelte proto ještě dva strážce a seberte bazuku. Dole by měla stát motorka (nebo si sežeňte nějaké rychlé auto) a vydejte se na dálnici a pak po ní ve směru letu helikoptéry. Střelba zezadu je dost neúčinná a největší efekt je zepředu nebo zboku. Proto jí předjeďte a počkejte si na ní. Nemusíte mít strach, jestli vám trochu odletí protože je několik míst kde na vás čeká :) V poslední části se již nedrží nad silnicí a přelítá přes kopce a zde se mi jí podařilo z boku sestřelit. Jakmile je ukazatel helikoptéry na nule, je mise u konce a získáte Respekt + a 12 000 $.

D. Wu Zi Mu

Teď na chvíli opustíme Syndicate a uděláme mise pro Wu Zi Mu, které začínají u značky W.

Mountain Cloud Boys

V úvodu zjistíte, že Woozie slepý a máte ho doprovodit na jednu schůzku. Tam došlo však k přestřelce a vy se oba musíte prostřílet pryč. První parta se kryje za autem a není problém odstřelovačkou auto zničit a tím i protivníky. Jakmile se ale přiblížíte ke zničenému autu, objeví se další na motorce a tak se kryjte za autem. Poslední cesta vede uličkou a tam je problém v tom, že Woozie se moc nekryje a lehce ho zastřelí. Nevyjděte proto z uličky, rovnou ale postupujte postupně a jednotlivé protivníky opět nejlépe odstřelovačkou likvidujte. Jakmile je cesta volná,nastupte si do auta a následuje honička, během které řídíte a Woozi střílí. Mise končí v okamžiku, kdy jsou obě auta, která vás pronásledují zničena. Pak už ho jen dovezte domů a získáte Respekt + a 5 000 $.

Ran Fa Li

Opět začínáte od W a váš úkol je přivézt balíček, který je v autě v podzemních garáží letiště. Jeďte tedy ke vchodu do garáží a pak vjeďte dovnitř a najděte ve spleti garáží modře označené auto. Jakmile do něj nasednete, budete napadeni. Buď z auta vystupte a cestu si postupně prostřílejte, anebo zvolte druhou cestu k výjezdu. Poslední protivníci na vás čekají na výjezdu z letiště. Pak buď podél nábřeží dojeďte do označené garáže, anebo podle ukazatele poškození auta si ho nechte někde po cestě opravit. Mise je úspěšná v okamžiku dorazení na označené místo u garáže a získáte Respekt + a 6 000 $.

Lure

Máte dělat volavku a tak nastupte do označeného auta a dojeďte na dané místo. Nesmíte nikde vystoupit a jakmile vjedete do červeného kruhu začnou vás pronásledovat Vietnamci na motorkách. Jeďte přes průjezdní místa až na parkoviště. Na polních cestách je auto trochu neovladatelné, ale dálnice je perfektní a neměl by to být takový problém. Na konečné protivník zjistí že auto řídí někdo jiný a vy se můžete vrátit domu. Získáte Respekt + a 8 000 $.

Amphibious Assault

Mise je přístupná v čase od 20:00 do 6:00 a musíte mít aspoň na 50% vytrénované plíce. Toho docílíte jen tréninkem ve vodě a tak se nejprve vydejte potápět. Vydržte pod vodou co nejdéle a pak se vynořte a nechte doplnit zásobu plic. Toto opakujte, dokud se vám kapacita "Lung" nezvedne nad polovinu. Pak už vám nebrání nic vstoupit do této mise. Máte na označenou loď umístit štěnici a tak se vydejte do doků na označené místo. Zde proplavte nejprve kanálem, který vede i tunely a dostanete se na otevřené moře. Musíte se dostat k lodi a vyhnout se reflektorům a dalším hlídkujícím lodím. Plavte tedy jen pod hladinou a při nádechu se nepohybujte. Tak se dostanete až k lodi a tu podplavte na druhou stranu, kde je můstek se schody. Tak se dostanete na palubu a zde buď pomocí nože a nebo pistolí s tlumičem zlikvidujte stráže na palubě. Narazíte postupně na pět stráži na palubě a dvě dole v podpalubí. Pak v červeném kruhu umístěte štěnici a můžete se přes vodu vrátit. Přitom si ale stále hlídejte, kde jsou stráže. Mise končí až na molu a získáte Respekt + a 11 000 $.

The Da Nang Thang

Letíte helikoptérou přepadnout velkou nákladní loď. Při přeletu přes ní postřílejte co nejvíce lidí a to hlavně ty, co stojí nahoře na kontejnerech. Jakmile loď obletíte, budete zasaženi a zřítíte se do moře. Doplavte proto na označené místo a jen s nožem zabijte prvního muže dole. Tím získáte brokovnici a dále už palte na vše, co se pohne. Při tom ale dokonale miřte protože, máte omezené množství nábojů. Naštěstí protivníci po sobě nechávají zbraně a tak se postupně vyzbrojíte. Přes kontejnery opatrně postupujte k druhému konci lodě a v jednom výklenku získáte život. Váš cíl je dole v podpalubí. Jakmile se tam dostanete uvidíte v animaci, jak zavírají do kontejneru nějaké vězně a to je váš cíl. Za kontejnery ihned na začátku najdete samopal a brnění. Dále si dejte pozor hlavně na posledního protivníka, protože na vás hází granáty. Jakmile ho zabijete, dostanete se ke kontejneru a rozstřelte na něm zámek. Tím osvobodíte zajatce a je před vámi likvidace zbytku bandy. Musíte se dostat nahoru na palubu a pokračovat v původním směru. Zde se přes zábradlí dostanete ke schodišti a nahoře vás čeká poslední boj. Jakmile jsou všichni mrtví, vraťte se k zajatcům kteří se mezitím dostali taky na palubu, dočkáte se poděkování a získáte Respekt + a 15 000 $. Pomocí člunu se dostaňte na břeh a dojeďte ke garáži.

E. Syndicate - podruhé

Yay Ka-Boom-Boom

Začínáte u značky syndikátu u své garáže a máte poslední úkol a tím je zničit jejich výrobnu drog. Zajeďte si proto pro auto ve kterém je nastražena výbušnina a dojeďte ke známým vratům. Zastavte opodál a zastřelte stráže před vraty. Tím vyvoláte poplach a vrata se otevřou. Můžete vejít dovnitř a postřílet ostatní stráže. Teprve pak vjeďte autem dovnitř a dojeďte až k budově, kde je plošina pro vjetí dovnitř. Objeví se asi další stráže a tak vystupte a opět vyčistěte prostor. Pak teprve dojeďte před budovu na označené místo a aktivujte výbušninu. Máte 40 sekund na opuštění budovy, ale přiběhnou další protivníci. Pár jich postřílejte, ale hlídejte si čas. Jakmile vyjdete z budovy, nálož vybuchne a vy se vydejte k bráně. Ta se však zavře a objeví se další protivníci. Všechny zlikvidujte a pak nastupte do auta u brány. Poblíž je velká rampa a její pomocí se autem dostanete přes zeď. Jeďte prostředkem, abyste nikde nenabourali. Jakmile se dostanete na ulic, vraťte se ke garáži a mise Syndikáte je ukončena a vy získáte Respekt + a 25 000 $. Po té zazvoní telefon a zpřístupní se další část hry.

F. Steal Car

Na mapě označené jako CV. Podmínkou je však mít udělanou autoškolu aspoň na bronz a koupit Auto Showroom (Wang Cars) za 50 000 $, které je kousek od vaší garáže a budou se vám v něm objevovat auta, která získáte během hry.

Zeroing In

Musíte získat auto, jehož signál se vám objevuje. Jakmile auto dohoníte, pokuste se ho otočit naražením a tím ho získat. Asi se vám to nepodaří napoprvé a tak to opakujte dokud řidič neuteče. Pak do něj nastupte a dovezte do garáže. Získáte 5 000 $ a Respekt +.

Test Drive

Další krádež aut, která jsou v obchodě. Dojeďte tedy s Cesarem na určené místo a zde on nastoupí do jednoho a vy do druhého auta. Pak jeďte stále za ním až do okamžiku, kdy vjede do uličky která je zablokovaná. Zde musíte rychle vycouvat, aby mohl i on a pak jeďte znova za ním a pak už jen do vaší garáže. Získáte 5 000 $ a Respekt +.

Customs Fast Track

Dojeďte s Cesarem do doků a nastupte do jeřábu, kterým vyložte na molo tři kontejnery. V posledním Cesar najde hledané auto a vyndá ho z kontejneru ven. V tom okamžiku přijede ochranka a tak jděte pomoc. Po likvidaci se objeví ještě jedno auto a pak teprve nastupte do toho z kontejneru a dojeďte opatrně, abyste auto nepoškodili do garáže. Získáte 10 000 $ a Respekt +.

Puncture Wounds

Teď musíte získat poslední auto a to zastavíte jen pomocí pásů s hroty. Dojeďte označené auto a ve vhodném okamžiku ho předjeďte a vyhoďte pásy. Jestli auto po nich přejede propíchne si pneumatiky a vy můžete zavolat Cesara, aby si ho přijel opravit. Opravené auto pak odvezte do garáže a získáte 5 000 $ a Respekt +.

Než se vydáte do další části mapy, je dobré dodělat opět pár úkolů.

Hippy Shopper

Najděte v části Queens budovu Hippy Shopper (1) a u ní je motorka(2). Není sice moc ovladatelná, ale časy jsou na doručení docela dobré a tak se vydejte na rozvoz balíčků. Ovládání a pravidla jsou jako s kolem a proto byste neměli mít problém.

 1. 6 balíčků za 3 minuty – min. 3 balíčky
 2. 6 balíčků za 5 minut – min. 4 balíčky
 3. 7 balíčků za 5 minut – min. 5 balíčků
 4. 8 balíčků za 7 minut – min. 6 balíčků

Po splnění mise se u obchodu objeví známý dolar a budova vám bude produkovat 2000 $ denně.

Stadion v San Sierro

Aréna je plná protivníků a vašim cílem je získávat časové bonusy. Začínáte s časem 30 sekund a ten pomalu ubývá. Projetím checkpointem získáte 15 sekund a vítězem se stanete v okamžiku, kdy budete mít čas 1 minutu. Auta v aréně do sebe narážejí a spolujezdci střílejí po všem, co je v okolí. Nesnažte se však nikoho moc likvidovat protože se objevují stále nová auta a tak jen hledejte checkpointy a bonusy na opravu (kolečko s klíčem). Jakmile dosáhnete jedné minuty, aréna končí a vy získáte 10 000 $ a před stadionem bude parkovat Bloodring Banger.

Photo Ops

V Los Santos jste měli za úkol přestříkat Tagy a tentokráte musíte vyfotit 50 symbolů, které jsou rozmístěny po městě. Jde o modrá kolečka se symbolem kamery, která jsou však vidět jen přes objektiv foťáku. Ten je k nalezení například u jídelny poblíž tělocvičny. Pro nalezení všech padesáti symbolů můžete využít následující mapu, která se zvětší po kliknutí na plnou velikost..

4. Poušť

A. Mike Toreno

Na mapě označené jako ? a později jako T.

Monster

Dostali jste se do další části mapy a jako první máte za úkol projet se v Monstery. Cesta vede mezi jednotlivými Checkpointy, kterých je celkem 35 a musíte to stihnout v čase do 6:30 minut. Podle času pak získáte i odměnu od 1 000 $ do 5 000 $.

HighJack

Dalším úkolem je získat cisternu, která směřuje do San Fierra. Řídíte motorku a musíte jí dohonit, než vjede do města. Jakmile se k ní přiblížíte, jeďte těsně u kabiny a přizpůsobte rychlost. Cesar přeskočí z motorky do kabiny (musíte být celou dobu vedle ní) a cisternu zastaví. Vy pak do ní nasedněte jako řidič a dojeďte do garáže. Získáte 7 000 $.

Interdiction

Na mapě označeno jako T máte za úkol získat nějaký balíček. Dojeďte na označené místo, kde je raketomet. Přesedněte na nějaký teréňák a vydejte se na další místo. Jestli nevíte jak vyjet nahoru, můžete to dojít pěšky a zde vejděte do kruhu. Vtom se objeví helikoptéra, kterou pronásledují další dvě. Ty musíte sestřelit a pak i další tři které se objeví. Vidíte i ukazatel vaší helikoptéry a tak pozor aby nezničily dřív ony vás. Po akci máte dvě hvězdičky hledanosti a musíte dojet na místo shozu balíčku a pak ho předat v garáži. Získáte 1 000 $.

Verdant Meadows

Velmi lehká část, kde musíte dojet na označené letiště a to za 80 000 $ kupte.Pak dostanete pár telefonů a hru si zde uložte. Odměna není žádná.

B. Airstrip

Learing to Fly

Teď vás čeká nelehký úkol a to udělat kompletní leteckou školu. Na rozdíl od autoškoly kterou když neuděláte, můžete sice bez nějakých částí hry pokračovat dál, ale u letecké školy to je jinak. Pro pokračování ji musíte zvládnou celou aspoň na bronz, jinak se vám neotevře Las Venturas.

Letecká škola

 1. Takeoff - rozjeďte se [W], vzlétněte [šipka dolu], zatáhněte podvozek [+] a proleťte pomocí šipek nahoru a dolu tři kruhy.
 2. Land Plane - přistaňte na letišti a dojeďte do označeného kruhu. Ovládání stejné jen pro zpomalení použijte [S]
 3. Circle Airstrip - Po zvolení jakým směrem se budete točit (mě se zdá lehčí doleva), musíte vzlétnout a proletět všechny kruhy. Na ovládání vám přibyly další klávesy a to [Q] a [E] pro pomalé otáčení a [šipky doleva a doprava] pro prudké otočení. Zde nakláníte i letadlo, které pak musíte vyrovnat. Nesnažte se letět na plný plyn, protože pak je letadlo trochu lépe ovladatelné.
 4. Circle Airstrip and Land - stejně jako v předcházející části, ale musíte i přistát.
 5. Helicopter Takeoff - helikoptéra se ovládá stejně jako letadlo a vyleťte nahoru [W] a zde se otočte o 180 stupňů [Q] nebo [E]. Pak helikoptéru nakloňte a opět přidejte a proleťte přes kruh.
 6. Land Helicopter - doleťte na označené místo a zde pomocí [S] přistaňte.
 7. Destroy Targets - máte k dispozici kulomet a rakety a s jejich pomocí zničte tři náklaďáky na konci dráhy a pak dvě auta, která jezdí podél trati. Pak se vraťte na přistávající dráhu a přistaňte.
 8. Loop-the-Loop - akrobacie se skládá proletěním prvního kruhu a hned za ním začněte plně stoupat, až se úplně otočíte a pak proleťte druhým kruhem.
 9. Barrel Roll - další akrobacie je proletěním kruhem a pak rotace [A] nebo [D] a proletění druhým kruhem. Musíte letadlo pěkně vyrovnat.
 10. Parachute onto Target - vyskočili jste z letadla a let se dá ovládat známým způsobem [W] pro rychlejší a [S] pro pomalejší pád. Po vyzvání otevřete padák [levé tlačítko myši] a snažte se dopadnout do středu kruhu. Do stran letíte pomocí [A] a [D] a [S] provede skrčení nohou, čímž se pád zpomalí a letíte dopředu.

N.O.E.

Dojděte na letišti do kruhu a máte za úkol doletět na označené místo během 10 minut. Je to hodně času, ale větší problém je, že vás nesmí nikdo zpozorovat. O tom vás informuje ukazatel viditelnosti a i když stoupne na maximum a vy se pak rychle schováte, tak se protivníkům schováte. Proto neleťte přímo k cíli, ale vydejte se přes kopce nad moře a zde úplně při hladině celou oblast obleťte a dostaňte se k místu určení. Zde leťte teprve nad pevninu a proleťte označeným místem. Pak se otočte a přes moře se vraťte na letiště. Získáte 15 000 $.

Stowaway

Na letišti přistane dopravní letadlo a vy musíte překazit nakládání. Jste na motorce a musíte letadlo dojet. Dá se to stihnout, ale musíte jet ne přímo na něj, ale do místa kde bude za chvíli (tím se vyhnete padajícím sudům a o nějaký metr si zkrátíte vzdálenost) a hlavně používejte na motorce přikrčení a to opakovaně. Tím motorku zrychlíte a podaří se vám letadlo dojet a po rampě se dostat dovnitř, než vzlétne. Zde se proti vám kutálejí další sudy a tak se jim vyhýbejte, nebo se schovejte v nějaké boční chodbičce. Cestou musíte likvidovat agenty, ale ne střelnou zbraní, protože letadlo by mohlo vybuchnout. Dostanete se až dopředu, kde má jeden z protivníků padák, který seberte. Pak umístěte výbušninu a vraťte se do zadní části letadla. Použijte padák a vyskočte ven. Odpalte letadlo a přistaňte pomocí padáku na zemi. Získáte 20 000 $.

Black Project

Dostanete se k tajné vojenské základně Area 69 blízko letiště. Dá se postupovat potichu, ale zdlouhavě a stejně časem vyvoláte poplach. Proto jsem zvolil taktiku střílet po všem, co se hýbe a na vojáky na strážních věžích použít odstřelovačku. Po zabití všech se objeví místo, jak se dostat do podzemí. Protože jste jistě vyvolali poplach jako já, je tím místem ventilace, kde rozstřelte pletivo a dostanete se dovnitř kde je další mříž. I zde likvidujte stráže a dostanete se až k místu, kde deaktivujete bezpečnostní systém a pokračujte dál až k vědci, který vám dá svojí bezpečnostní kartu a tou otevřete dveře ke schodišti. Po něm se dostanete k tajnému projektu a zlikvidujete poslední ostrahu. Jakmile se dostanete k Jetpacku, automaticky si ho nasadíte a s jeho pomocí se dostanete pryč. Vzlétnutí provedete pomocí [Mezerníku] a jakmile budete nad základnou, nasměrujte trysky a odleťte pryč mimo dostřel. Pak se už vydejte na určené místo. Získáte Respekt +.

Green Goo

Pomocí Jetpacku doleťte k vlaku a přistaňte na něm. Postřílejte všechny vojáky a rozstřílejte bedny. V jedné z ní najdete zelený předmět a ten zaneste Truthovi. Získáte 20 000 $ a letiště vám začne vydělávat 10 000 $ denně a Jetpack bude vždy u domu.

Barbara Schternvart

V městečku El Quebrados na severu pouště najdete na parkovišti u šerifa rozmlouvající dívku. Je to policistka a stačí vám mít nadpoloviční tloušťku a sexepíl, aby vám nabídla schůzku. Odpovězte ano [Y] a můžete se s ní na stejném místě setkat každý den od 0:00 do 6:00. Ráda se dobře nají v restauraci u dálnice na západě kousek od vás (R) a ráda se projíždí. Nesmíte ale jet ani moc rychle a nebo pomalu. Hlavně nebourejte. Odměnou vám pak bude možnost použít policejné auto a neplatíte pokuty. Při 100% vztahu vám dá policejní uniformu.

Lodní škola

Nachází se v městečku u severního mostu ze San Fierra na jednom molu. Jde o poměrně jednoduchou školu a tak byste neměli mít s jejím zvládnutém problém. Opět ji stačí zvládnout na bronzové medaile

 1. Basic Seamanship - rozjeďte se [W] a zastavte mezi bójkami [S]
 2. Plot a Course - projeďte mezi bójkami [A] a [D]
 3. Fresh Slalon - podobná mise jako předešlá ale s ovladatelnou loďkou. Je víc bójek a navíc máte omezen i čas.
 4. Flying Fish - Musíte pomocí rampy skočit 55 m. Na to je potřeba nějaký rozjezd a tak se dejte nejprve doprava a najeďte si. Pak plným plynem najeďte na rampu.
 5. Land, Sea and Air - teď si vyzkoušíte vše, co jste se naučili a tak projíždějte mezi bójkami a sem tam využijte pro skok rampu pro cestu dál.

5. Las Venturas

A. Casino

Ze začátku začínáte u žluté značky, která je uvnitř kasina.

Fender Ketchup

Kasino má nějaké problémy a kdo zatím stojí, to ví chycený maník. Nechce však mluvit a tak ho musíte vystrašit. Je přivázán na kapotě vašeho auta a bojí se rychlé jízdy a smyků. Hlavně však nejezděte na dálnici, kde si vás všimne policie a proto využijte dlouhé rovné ulice blízko kasina. Chlapík na kapotě se bude bát ještě víc, když budete jezdit v protisměru, ale tam hrozí náraz do jiného auta a tím smrt pasažéra. Stačí tedy jezdit rychle sem a tam a sledovat, jak se zvedá ukazatel jeho strachu. Pak teprve poví, kdo mu zaplatil a kdo kasinu škodí. Vraťte se do kasina a získáte respekt + a 5 000 $.

Explosive Situation

Na pomstu, kterou chystáte potřebujete výbušninu a ta je v kamenolomu. Jakmile přijedete k bráně, začne se odpočítávat čas 2:30 minuty do výbuchu. Jděte tedy rychle na dno lomu a zastřelte dva chlápky uprostřed pod přístřeškem. Tím se čas přestane odpočítávat a vy můžete nasednout do náklaďáku a rozjet všechny čtyři bedny s výbušninou a sebrat jí. Jakmile seberete poslední, přijede ochranka a vy musíte najít jinou cestu z lomu. Použijte označenou motorku a přes červené chetpointy se dostanete ven z lomu. Cesta vede po pásech stále nahoru. Sem tam však narazíte na střelce a tehdy sesedněte z motorky a prostřílejte si cestu dál. Nakonec dojeďte na místo předání výbušniny a získáte respekt + a 7 000 $.

Hunter Quarry – kamenolom.

Zažínáte u značky žlutého buldozeru.

 1. Během času 3:30 min. odstraňte sedm kamenů z cesty. Dojeďte k prvnímu a strčte ho dolů. Nemusí dopadnout přesně na značku a tak se nezdržujte. Hlavně si dejte pozor na rychlost, abyste ze skály nespadli taky. Pak se dejte doprava a odstraňujte další kameny. Odměna je 500 $.
 2. V časovém limitu musíte odstranit čtyři nálože. První je hned za vrátnicí a vy jí buldozerem odtlačte na označené místo. Pojedete-li pomalu, můžete i zatáčet a výbušninu budete stále tlačit. Jakmile ji odtlačíte, rychle se vzdalte, abyste v okamžiku výbuchu byli dost daleko a jeďte k další náloži. Odměna je 1 000 $.
 3. V čase 8 minut zlikvidujte unikající sabotéry. Nastupte do náklaďáku a vydejte se za uprchlíky. Až je dojedete, můžete se je pokusit zlikvidovat střelbou, ale účinnější je do nich narážet a poškodit jim jejich náklaďák (vytlačení do vody je úplná výhra). Odměna je 2 000 $.
 4. Během 4 minut musíte zlikvidovat těla protivníků. Jsou v náklaďáku na druhém konci lomu a tak tam dojeďte, ale je lepší jet podél plotu než přes samotný lom. Na druhé straně nasedněte do náklaďáku a opatrně, abyste neztratili náklad se podél plotu vraťte a vjeďte do lomu až na dno k ohni, kam těla vyklopte. Odměna je 3 000 $.
 5. Máte 3 minuty na to, abyste dovezli výbušniny na vaše letiště. Musíte jet opatrně, abyste náklad nevyklopili, anebo nepoškodili. Využijte mapu pro nejlepší cestu a na letišti sudy vyklopte do písku. Odměna je 5 000 $.
 6. Opět máte tři minuty na to, abyste z kolejí odstranili výbušniny. Nasedněte na buldozer a vydejte se na označené místo a sudy odvalte z kolejí. Jakmile zmizí jeho indikátor z radaru, je v bezpečné vzdálenosti a můžete jít na další. Odměna je 7 500 $.
 7. Na poslední část máte 8 minut. Nasedněte na Sancheza a skočte na dno lomu. Buldozerem přemístěte motorku a policistu na označené místo a pak Sanchezem přejeďte výš k jeřábu a nastupte do něj. Jeřábem naložte policistu a motorku do náklaďáku [Shift] a [Mezerník] nahoru a dolů. Až budete mít naloženo, vystupte z jeřábu a nastupte do náklaďáku. Jím opatrně dojeďte nahoru k bráně a pak na označené místo u vody. Zde zacouvejte k břehu a tělo a motorku vysypte do vody. Odměna je 10 000 $.

You've Had Your Chips

Zabránit dalším problémům v kasinu znamená zničit továrnu na výrobu žetonů. Dojeďte tedy k továrně a postřílejte celou ochranku. Pak se teprve pusťte do strojů, které zničíte brokovnicí, anebo výbušninou. Po zničení přijede posila a tak si prostřílejte cestu ven. Vraťte se do kasina a získáte respekt + a 10 000 $.

Don Peyote

Tentokráte musíte dojet pro dva členy do hor. K tomu si musíte sehnat čtyřmístné auto a pak je v klidu naložíte. Vydejte se na jimi označené místo a možná budete muset po cestě na chvíli zastavit. Na farmě kam dojedete, vás čeká malá přestřelka, kde nejste ani tak v ohrožení vy, jako vaši společníci. Po přestřelce se teprve vydejte do kasina a získáte respekt +.

Intensive Care

Tentokráte začínáte u bílé kostky a vašim úkolem je zachránit človíčka z nemocnice. Když tam dojedete, akorát ho odvezla nějaká sanitka. Na mapě se objeví ale tři a tak musíte zjistit, která to je. Jakmile nějakou dojedete nabourejte do ní a když se zastaví a zmizí značka z mapy, není to ta pravá. Ta se totiž před vámi dá na úprk a musíte jí střelbou a nebo nárazy částečně zničit. Jakmile zastaví postřílejte posádku a nasedněte do ní. Vtom se však objeví další auta a tak jim ujeďte a dorazte na označené místo. Získáte respekt + a 5 000 $.

The Meat Business

Začínáte opět u bílé kostky a vašim úkolem je dopravit Kena na určené místo. Zde se strhne přestřelka a vy ho musíte uchránit a zabít všechny protivníky, aby nezůstali svědkové. Je jich opravdu dost a hlavně ze začátku jdou hlavně po vašem parťákovi. Proto ho ochraňujte a postupujte pomalu dopředu. Hned na začátku je v malé místnosti život a v hale za plameny je ochranná vesta. Po boji se dostanete ven a Kena odvezte do kasina. Získáte respekt + a 8 000 $.

Misappropriation

Začínáte u C a máte zlikvidovat agenta FBI. Ten je opuštěné vesnici v horách a máte dvě možnosti jak misi splnit. Buď agenta z dálky zastřelíte odstřelovačkou a pak vesnici vyčistíte od ostatních agentů a seberete kufřík, nebo zastřelíte nejprve stráže a za agentem který odletí helikoptérou se za ním vydáte druhou a dohoníte ho až ve městě, kde vystoupí. Jakmile ho zastřelíte seberte kufřík a mise je splněná. Oběma způsoby stejně nezískáte v této misi nic.

Madd Dogg

Začínáte u D a to je u kasina Royal. Zde chce Maddog seskočit ze střechy a vy pomocí auta s krabicemi, které stojí opodál mu zachraňte život. Dojeďte s náklaďákem k domu a pak jen pohybem vpřed a vzad buďte pod sebevrahem. Ten se vjednom okamžiku rozhodne skočit a vy musíte být akorát pod ním. Jestli se to podaří, odvezte ho autem do nemocnice. Protože je však zraněný, musíte jet opatrně a hlídat jeho ukazatel života. Šťastným dojetím do nemocnice získáte respekt +.

Scene: Fish in a Barrel

Začínáte u žluté značky v kasinu a jedná se vlastně jen o animaci příběhu. Jakmile jste venku z hotelu, zazvoní telefon.

Freefall

Příběh hry vás tentokráte vede k bílé kostce a pak na letiště, kde si vezměte z hangáru letadlo a odstartujte. Leťte nad moře stále směrem ke značce. Jakmile se objeví letadlo, udělejte prudký obrat a musíte proletět kruhem za letadlem. Je to dost těžké, protože vaše letadlo je pomalé a musíte to stihnout, než doletí nad město. Jediná rada je asi letět výš než protivník a jakmile ho uvidíte, otočte se a vracejte se. Letadlo vás doletí a vy letem dolů se musíte trefit do daného kruhu.

High Noon

Musíte se dostat opět do hor ke značce C a zde se dostanete do nezáviděné situace, ale podaří se vám z ní dostat. Protivník utíká a tak nastupte do připraveného auta a vydejte se rychle za ním. Je dobrý řidič a tak je honička náročná. Narážejte do něj a střílejte, dokud nezastaví a pak ho teprve můžete zabít. Můžete přitom měnit auta, ale nesmí vám odjet moc daleko. Odměna není žádná, ale buďte rádi, že jste to přežili.

Saint Mark's Bistro

Podaří se vám v animaci zachránit pár kamarádů a pak se vydejte na letiště. Zde nastupte do letadla a vydejte se nad moře. Váš cíl je dán značkou a musíte letět mezi mořem a mraky. Tím se trefíte do správného místa a přenesete se do Liberty City a ocitnete se v baru, kde se strhne přestřelka. Musíte všechny postřílet a po schodišti se dostat až dolů na dvůr. Smrtí posledního se octnete opět v letadle a přistaňte na letišti, ze kterého jste startovali. Získáte respekt + a 20 000 $. Než vyjdete ven z letiště, budete mít pár telefonátů.

B. Heist

Všechny mise začínají u zeleného $ a cílem této části je vykrást kasino.

Architectural Espionage

Nejprve potřebujete plány a tak je jděte na úřad ofotit. Sem smíte vstoupit jen beze zbraně v ruce a promluvte si s dívkou za přepážkou. Dvakrát odpovězte ano [Y] a jste vpuštěni do poschodí, kde jsou plány. Před dveřmi je však stráž a tak jděte o poschodí níž do "Document Depository" a zničte ventilaci střelbou. Spustí se požární poplach a vy můžete jít vyfotit plány. Dostanete ale dvě hvězdičky hledanosti a východ z budovy si musíte prostřílet. Zde už máte čtyři hvězdičky, ale nevyplatí se jet někam si auto přestříkat a jeďte rovnou k zadnímu vchodu vašeho kasina. Zde předáte film a získáte respekt +.

Key to Her Heart

Dále potřebujete získat bezpečnostní kartu zaměstnance. Dojeďte ke kasinu a právě vychází mladá krupiérka. Vydejte se tedy za ní, ale nesmí vás zpozorovat a tak jděte velice opatrně. Dojede až k Sex Shopu a tam dojděte na označené místo. Uvidíte, jak si kupuje sexi oblek a až odejde, vstupte do kabinky a najdete zde Sado-Maso oblek. Ten si vezměte, vyjděte ven a opět dívku sledujte až k jejímu domu. Zde vystupte a počíhejte si na človíčka, který jde k dívce a nese "robertka". Zabijte ho a doručte robertka místo něj. Krupiérka se stane vaší přítelkyní a až u ní docílíte 35% vztahu, zavolá vám a vy si můžete k ní dojít pro bezpečnostní kartu. V misi získáte respekt +.

Millie Perkins

Seznámení proběhne automaticky v misi Key to Her Heart a je doma v čase od 12:00 do 24:00. Ráda se chodí pobavit do Crow Baru v Venturas Strip, ale mnohem jednodušší jak získat u ní víc procent je oblíknout si oblek sado-maso a jít na návštěvu. Nejdete nikam a pozve vás k sobe. Tím máte zaručeno, že každou návštěvou získáte nějaká procenta do vašeho vztahu a jak víte musíte od ní získat bezpečnostní kartu pro poslední misi této části.

Dam and Blast

Pro přepad potřebujete vypnou elektřinu a tak máte za úkol umístit ve vodní elektrárně výbušniny. Dojděte na letiště a letedlem doleťte nad přehradu. Musíte ale vystoupat co nejvýš a proletět kruhem. Pak ihned vyskočte z letadla a použijte padák. Musíte dopadnout na plošinu pod přehradou a doplížit se k první stráži. U bedny je nůž a to je pro začátek vaše jediná zbraň. Stráže jsou zde dvě a tak je opatrně zlikvidujte a vstupte do elektrárny. Zde využívejte stínů a musíte zlikvidovat ochranu i obsluhu. Jakmile bude čisto, umístěte u každého generátoru výbušninu [F]. Pak opusťte elektrárnu a skokem do vody utečete policii. Opět získáte respekt +.

Cop Wheels

Dále potřebujete pro přepad čtyři policejní motorky, které jsou rozmístěny po městě a dovézt je na kamion, který jezdí po dálnici. Vydejte se tedy k první a zabijte policistu. Automaticky dostanete dvě hvězdičky hledanosti a vydejte se ke kamionu. Na něj zezadu najeďte a vyčkejte povelu, že je vše OK a opatrně vystupte. Totéž opakujte ještě 3x a motorky jsou vaše, ale pozor na čas, protože na to máte jen 12 minut. Získáte respekt +.

Up,Up, and Away

Teď už potřebujete poslední součástku pro přepad a tou je obrněné auto. Misi můžete začít jen v čase 20:00 - 6:00. Dojeďte na vojenské letiště, ale dovnitř se dostanete jen pomocí vojenského auta, anebo když někdo vyjíždí ven. (další možnost je doletět na letiště pomocí JetPacku). Vystřílejte nádvoří a vydejte se nahoru na střechu. I zde jsou stráže a po jejich zlikvidování přiletí dvě vojenské helikoptéry, které zlikvidujte kulometem na střeše. Pak již vám nic nebrání použít velkou helikoptéru a s ní doleťte do místa, kde se auto nachází. Pomocí [2] a [8] na numerické klávesnici vyzdvihněte auto nahoru a doneste ho na vaše letiště. Musíte ho umístit přesně na označené místo a pak sednout o kousek dál zase na označené místo.

Breaking the Bank at Caligula's

Musíte vlastnit bezpečnostní kartu a můžete se vydat na přepadnutí kasina. Máte na sobě oblek krupiéra, 10 plynových granátů a brýle na noční vidění. Jakmile vstoupíte do kasina, máte 4 minuty na první část a to vpustit ostatní dovnitř. Dojděte ke dveřím pro personál a použijte kartu (Enter - karta se nastaví sama i když jí nevidíte). O poschodí níž je místnost s generátory a vy otvorem vzduchotechniky vhoďte plynový granát do místnosti se stráží. Vyjděte ven z místnosti a držte se vlevo až k dalším dveřím, kde použijete kartu. Pak již vypadne proud a vy použijte brýle pro tmu (tlačítkem myši). Dostanete se až k vratům a zde vpravo je ještěrka, kterou vrata otevřete. Tím se společníci dostanou dovnitř a na další část máte 7 minut. Musíte vyklidit a uvolnit cestu k trezoru. Je tam dost stráží, ale po cestě najdete vestu. Jakmile je před trezorem čisto, musíte se vrátit do místnosti s generátory a zlikvidovat je. Umístěte k nim výbušniny a vyjděte ven. Z bezpečí je odpalte a jděte k trezoru. Musíte totiž zajistit cestu nazpátek k autu a tak nenechte nikoho naživu. Po odjezdu společníků je zapnut proud a vy se prostřílejte až na střechu. Zde se objeví ještě čtyři parašutisté a na konci najdete padák. Použijte ho a seskočte ze střechy. Snažte se doletět až na protější střechu, ale jestli se vám to nepodaří, nic se neděje. Na střeše je helikoptéra a její pomocí se dostaňte na vaše letiště. Dopadnete-li dolů, seberte auto a opět se dostaňte na letiště. Získáte respekt + a 100 000 $.

Burger Shot - doručování.

Najděte rychlé občerstvení a z boku je motorka. Nasedněte na ní a máte před sebou čtyři donáškové mise.

 1. 6 balíčků za 3 minuty – min. 3 balíčky
 2. 6 balíčků za 5 minut – min. 4 balíčky
 3. 7 balíčků za 6 minut – min. 5 balíčků
 4. 8 balíčků za 8 minut – min. 6 balíčků

Pozor na poslední čtvrtou, protože je trochu nestandartní, ale budova vám bude opět po splnění vydělávat 2 000 $ denně.

Motocyklová škola.

Nachází se u stadionu na červeném $. Stejně jako ostatní školy stačí jí dojet na bronzové medaile.

 1. 360 - zmáčkněte [W] a [S] najednou a šipkou do strany. Až se otočíte o 360 stupňů pusťte klávesy.
 2. 180 - rozjezd a pomocí ruční brzdy se otočte a dojeďte na místo startu kde zastavte.
 3. Wheelle - Přes první úsek jeďte po zadním kole [šipka dolu] a mezi dalšími kužely zastavte.
 4. Jump & Stop - přeskočte rampu a mezi kužely zastavte.
 5. Stoppie - první část musíte jet po předním kole [šipka vpřed] a [S] a na konci budete muset asi přidat. Mezi dalšími kužely zastavte.
 6. Jump & Stoppie - Vyskočte na rampě a nahněte se dopředu, abyste dopadli na přední kolo a po něm dojeli až mezi další kužely, kde zastavte.

Stadion v Las Ventura.

Na stadionu se střídají dva druhy závodů a musíte je splnit oba.

Dirt Tack - Rychlostní závod s 12-ti závodníky na 6 kol a asi neexistuje nějaký fígl, jak vyhrát. Prostě nejezděte jen na plný plyn a na skocích vyrovnávejte dopad. Přitom pozor na protivníky a snažte se jim vyhýbat. Vítězstvím získáte 25 000 $.

KickStart - Během 4 minut nasbírejte minimálně 26 bodů. Bonusy mají tři barvy a každá barva má jiné bodové ohodnocení.

 • zelená - 1 bod.
 • žlutá - 2 body (nejvíce dostupné na autobuse vlevo vzadu a na obou kruzích v horní části).

červená - 3 body (nejvíce dostupné jsou na autobuse vlevo vzadu a na kostce vlevo vpředu).

Podkovy v Las Venturas

Tentokráte máte za úkol posbírat 50 podkov a jsou někdy opravdu na nepřístupných místech. Doporučuji si skočit pro Jetpack na letiště a s jeho pomocí podkovy posbírat. Následující mapa se opět po kliknutí zvětší na plnou velikost.

Import - Export aut

Máte-li dokončenou autoškolu, zpřístupní se vám v přístavu export aut. Dojeďte až na konec mola k jeřábu a zde je tabule se jmény aut pro export. Jde o tři mise a v každé je potřeba sehnat 10 aut. Autem dojeďte až k jeřábu a pak vystupte a nastupte do jeřábu. Jím umístíte auto na označené místo na lodi a můžete jít pro další. Přitom se snažte, abyste auto moc nepoškodili, protože to snižuje jejich cenu. V případě velkého poškození dojeďte proto raději auto opravit do nedaleké opravny. Auta se můžou nacházet kdekoliv a mapa by vám měla alespoň trochu pomoci. Kliknutím na mapku u jednotlivých exportů se vám zobrazí maximální velikost.

Export 1:
 • Patriot - cena: $ 40 000
 • Sanchez - cena: $ 10 000
 • Stretch - cena: $ 40 000
 • Feltzer - cena: $ 35 000
 • Remington - cena: $ 30 000
 • Buffalo - cena: $ 35 000
 • Sentinel - cena: $ 35 000
 • Infernus - cena: $ 95 000
 • Camper - cena: $ 26 000
 • Admiral - cena: $ 35 000
Export 2:
 • SlamVan - cena: $ 19 000
 • Blista Compact - cena: $ 35 000
 • Stafford - cena: $ 35 000
 • Sabre - cena: $ 19 000
 • FCR-900 - cena: $ 10 000
 • Cheetah - cena: $ 105 000
 • Rancher - cena: $ 40 000
 • Stallion - cena: $ 19 000
 • Tanker - cena: $ 35 000
 • Comet - cena: $ 35 000
Export 3:
 • Blade - cena: $ 19 000
 • Freeway - cena: $ 10 000
 • Mesa - cena: $ 25 000
 • ZR-350 - cena: $ 45 000
 • Euros - cena: $ 35 000
 • Banshee - cena: $ 45 000
 • Super GT - cena: $ 105 000
 • Journey - cena: $ 22 000
 • Hontley - cena: $ 40 000
 • BF Injection - cena: $ 15 000

6. Los Santos

A. Mansion

První mise začíná u žluté značky a další u značky CJ.

A Home in the Hilus

Chystá se konečně návrat do Los Santos a naposledy začínáte u žluté značky. Budovu kam se chcete vrátit však ovládá dealer drog a musíte jí získat nazpátek. Útok provedete ze vzduchu a proto ihned po výskoku z letadla otevřete padák a snažte se přistát na střeše budovy. Jestliže se vám to nepovede, dojděte na střechu pěšky a připravte se na dost velkou přestřelku. Jakmile vám dorazí posily, hlídejte si okamžik kdy budete moc vejít do domu a ten celý vyčistěte. Dole se pak setkáte s Big Poppom, který se dá na útěk. Vydejte se za ním a likvidujte další protivníky. Venku uvidíte, jak se Big snaží ujet autem a tak se dejte za,ním. Samotnou likvidaci nechte asi až na dálnici. Po jeho smrti získáte sídlo a respekt +.

Vertical Bird

Další úkol je získat stíhačku a ta je na letadlové lodi. K lodi se dostanete pomocí člunu a vplujte zezadu do ní (případně doplavte, což nezpůsobí takový poplach). Zde likvidujte postupně celou posádku lodi a dostanete se až do místnosti s červeným kruhem a tím deaktivujete obranu lodě. Pak už jen najděte stíhačku a nastupte do ní. Pomocí vertikálního letu [2] vzlétněte a pak dejte let vpřed [8]. Vzápětí se objeví tři nepřátelské stíhačky a tak je sestřelte. Zaměření se provede pomocí [Mezerníku]. Jakmile jsou stíhačky sestřelené, objeví se značky čtyř lodí které musíte potopit pomocí raket, které máte k dispozici. Pak teprve doleťte na vaše letiště a stíhačku zaparkujte do hangáru. Získáte respekt + a 50 000 $.

Home Coming

Konečný návrat do vašeho rodného domu není lehký. Dojeďte se Sweetem k domu a musíte nejprve zlikvidovat dealery drog a pak vyprovokovat válku gangů. Musíte čelit třem útokům a přitom hlídat ukazatel života Sweeta. Jakmile získáte svoje území nazpátek, je mise splněná a vy získáte respekt +. Tím se vám zpřístupní další úkoly, ale hra se nedá ve vašem domě uložit, protože tím by jste začali další misi a tak se raději vraťte ještě k domu, kde jste začínali tuto misi (CJ).

Cut Throat Business

Poslední mise, než se vrátíte do rodného domu a musíte při ní odvézt Dogga na místo, kde je Loc. Ten se před vámi dá na útěk a vy se ho po celou dobu snažte neztratit. Nemusíte jet přesně stejnou cestou, ale buďte pořád na blízku. Nejprve pojedete vznášedlem a pak motokárou. Na samém konci Loce dojedete a seberete mu knihu. Získáte respekt +.

B. Grove Street

Začínáte u značky S.

Beat Down on B-Dup

Pro čistotu vašich členů musíte zlikvidovat distributora drog a tak jeďte k jeho domu. Zde se dovíte, že je v centrál parku a tak tam jeďte za ním a vyvoláním války gangů tuto čtvrť získejte. Po celou dobu si opět hlídejte Sweetův ukazatel života. Po získání čtvrtě se vraťte k domu B Dupa a zlikvidujte stráže před domem. Pak vstupte do domu. Získáte respekt +.

Grove 4 Life

Pro nastolení síly vašeho gangu se vydejte do čtvrti Idlewood a získejte zde dvě čtvrtě a pak odvezte Sweeta domů. Tím posílíte svoje postavení a získáte respekt + a 10 000 $.

C. Riots

Riot

V domě (CJ) sledujete televizi a jste svědky osvobození zkorumpovaných policistů. Tato informace vyvolá po celém městě strašné nepokoje a tak se vydejte se Sweetem do rodného domu.

Los Desperados

Začínáte u (S) a Cesar po vás chce, abyste mu pomohli získat nazpátek jeho území. Přiberte do party ještě dva členy a vydejte se na místo setkání s jeho přáteli. Po městě jsou však bouře a tak je možné, že nedojedete kompletní a budete si muset znova sehnat některého člena, aby jste na schůzku přijeli ve čtyřech. Po setkání následuje velká přestřelka a vy postupujte pomalu celou čtvrtí. Cesta vede uličkou, kde se protivníci dostávají k vám přes plot a na jejím konci je již dostanete k Cesarovému domu. Zde pozor na muže s plamenometem na rohu za křovím a na dalšího na střeše, který střílí raketometem. Ty zlikvidujte přednostně a pak vyčistěte celé okolí. Protivníků je opravdu hodně, ale odměnou vám bude získání území a respekt +. Mise tím sice skončí, ale do další se nedostanete, dokud neovládnete větší část města. Vejděte podle mapy na nepřátelské území a vyvolejte válku gangů. Je to zdlouhavá a úmorná práce, ale musíte ji absolvovat. Snažte se, aby vaše území bylo celistvé a tím se vyvarujete útoku na vaše území. Některé území protivníka jsou malá, anebo podél dálnice a je problém válku vyvolat. Pozorujte proto projíždějící auta, zda v nich nejsou členové nepřátelského gangu, anebo vejděte do nějakého obchodu a vyjděte znova ven. Většinou se tam objeví noví lidé, při trošce štěstí se objeví i protivníci. Jakmile budete mít určitou nadvládu, zpřístupní se vám poslední mise. Jen ještě jedno doporučení, v této době byste měli mít splněné na maximum (12 level) policejní, požární a zdravotní misi, které jsou popsány na konci návodu. Tyto zkušenosti vám totiž velmi usnadní poslední misi a hlavně bez požárních zkušeností se asi ani nedá udělat.

End of the Line

Poslední mise hlavního příběhu začíná opět u vašeho domu a dostanete se do ní jen, když máte dobito dostatečné množství území. Nasedněte se Sweetem do auta a dojeďte k drogové továrně Big Smokea. Do budovy se ale nedostanete a tak musíte využít obrněného vozidla, které je nedaleko kde probíhají pouliční nepokoje. Na přepravu použijte kolo, které je nedaleko vás a barikády opatrně. Bude po vás střílet jak policie, tak i ostatní účastníci. Jakmile se dostanete k tanku, nastupte do něj a vraťte se k továrně a prorazte zeď. Tím se dostanete do továrny a obrněným vozidlem přejeďte všechny obránce. Pak teprve vystupte a vydejte se domem až do čtvrtého patra. Továrna je plná obránců a tak postupujte opatrně a hledejte ochranné vesty. Nemusíte je však okamžitě použít a tak si pamatujte, kde jsou a použijte je, až je budete potřebovat. Dveře jsou takzvané lítačky a tak než vstoupíte, pootevřete si je výstřelem a uvidíte, co vás za nimi čeká. Až se dostanete do čtvrtého patra, následuje animace a po ní další přestřelka. Po ní ale následuje další ukázka, ve které je továrna podpálená a vy se musíte ve stanoveném čase dostat ven. Továrna je však opět plná nepřátel, musíte zhasnou světla a použít brýle pro noční vidění a hlavně všude je oheň. Jestli nemáte požární misi splněnou na 12 level tak se asi nedostanete se zdravou kůží ven. Po cestě najdete sem tam i hasičák a tak hlavní ohniska bránící v cestě dál uhaste, ale stále hlídejte čas. Jakmile vyjdete ven, továrna vybuchne. Stále však není konec, protože Tenpenn utíká v požárním autě a Sweet na poslední chvíli na auto taky vyskočil, ale visí na žebříku a vy mu musíte pomoc. Nasedněte do auta a snažte se, aby vám auto neujelo. Vaše chvíle přijde, až se Sweeta pokusí shodit z auta a objeví se ukazatel jeho výdrže. V tom okamžiku musíte dojet pod žebřík a v momentě kdy klesne ukazatel na nulu, být pod ním aby dopadl do auta. Pak si vyměníte pozice a na něm je řízení a na vás střelba. Nejprve zlikvidujte policisty na hasícím voze a pak ty, co vás pronásledují (nejlepší je střelba do kol). Hasičský vůz zničit nedokážete a tak musíte čekat, až se sám vybourá a spadne do vody. V animaci se všichni sejdete a to je konec hlavní linie hry.

7. Ostatní mise

A. Lov ústřic

Poslední mise, ve které musíte něco posbírat, jsou ústřice. Těch je po celé mapě 50 a jejich sběrem se vám zvedne sexepíl a objem plic. Po úspěšném dokončení získáte plamenomet, raketomet a raketomet s tepelným zaměřováním na ranči v poušti v Tiera Robada.

B. Jízdní mise

Jde ve skutečnosti o jízdu po celé mapě, během které musíte splnit různé úkoly. Nasednutím do odpovídajícího auta (motorky) a zmáčknutím klávesy [+] na numerické klávesnici zahájíte odpovídající jízdu. Obtížnost a výhodnost jednotlivých misí se liší i místem, kde je provádíte a proto nemůžete-li něco splnit v jedné části města, jeďte do druhé a zde to může být o hodně procent lehčí.

Taxi

Po městě jezdí dva druhy taxíků a tak do některého nastupte a stiskněte [+] a začne se vám odpočítávat čas, do kdy musíte najít pasažéra a nechat ho nastoupit. Místo i pasažér jsou označeny modrou značkou. Pasažér vám sdělí místo, kam chce být dopraven a opět ve stanoveném limitu ho musíte na místo dopravit. Toto opakujte 50 x a máte misi splněnou. Není nutné jí udělat najednou a protože jde o únavné ježdění, plňte jí postupně. Výše spropitného je závislá na rychlosti a bezpečnosti vaší jízdy. Splněním získáte, že taxík bude mít Nitro a lepší hydrauliku.

Policie

Ke splnění mise je nutné opatřit si nějaký dopravní prostředek policie a to buď policejní auto, motorku (HPV1000), swatské vozidlo (Enforcer), policejní jeep (Ranger), FBI jeep (FBI truck, FBI rancher), tank (Rhino), nebo armádní vrtulník AH-64 Appache (Hunter). Je jen na vás, co zvolíte, ale celou misi musíte udělat najednou. Má 12 levelů a začíná jedním zločincem v jednom autě. Poslední je pak s 12 zločinci ve třech autech. Odměnou za splnění je, že se neprůstřelnost vaší vesty zvedne ze 100 na 150.

Sanitka

Tentokráte si opatřete sanitku a opět musíte celou misi udělat najednou. Do sanitky se vejdou jen tři pacienti a tak je budete muset ve vyšších levelech postupně odvážet do nemocnice. Snažte se u pacienta zastavit co nejblíže, ale pozor, abyste ho nepřejeli a podle mapy si vybírejte co nejkratší cestu, protože čas neúprosně běží. Splněním se vám zvýší energie vašeho života na maximum.

Požárníci

Pro splnění potřebujete požární vůz (Firetruck) a je zde opět 12 levelů, které musíte udělat najednou. Dojeďte v časovém limitu k požáru a pomocí vodního děla ho uhaste a zachraňte lidi. Odměnou po splnění vám bude,že po splnění budete odolní proti ohni a to je v poslední misi hlavní linie hry důležitá věc.

Pasák

Pro misi potřebujete auto Broadway a je zde 10 levelů a vše musíte udělat najednou. Jsou zde dvě dívky, které rozvážíte z místa na místo a po splnění budete mít tu výhodu, že za sexuální služky nebudete platit vy, ale dívky vám :)

Vlak

Jen dvě mise, ke kterým potřebujete získat vlak. Jedná se o rozvoz zboží mezi pěti stanicemi a asi nejtěžší je odhadnout rychlost vlaku, aby v zatáčce nevykolejil. Odměnou vám je 50 000 $.

C. Výzvy

BMX Challenge

V Los Santos v oblasti Glen Parku je dráha a stačí nasednout na kolo, které tam je a sesbírat všechny checkpointy.

NRG 500 Challenge

V přístavišti San Fierra ve čtvrti Easter basin je motorka NRG 500 a po nasednutí sesbírejte všechny checkpointy.

Chiliad Challenges

Vyhraj tři závody na nejvyšší hoře San Andreas - Mount Chilliad.

 1. Scotch Bonnet Route
  Mise je zadána na vrcholu hory v 7:00 až 18:00. Vaším úkolem je sjet dolů z hory, sbírat checkpointy a zvítězit.
 2. Birdseye Winder Route
  Opět zadána na vrcholu hory ve stejnou dobu. Pojedete však druhou možnou cestou dolů.
 3. Cobra Run
  I třetí level je zadán na vrcholu hory a vyzkoušíte poslední ze tří cest dolů.

D. Střelnice

Ve všech obchodech se zbraněmi se dá střílet na terče a to se čtyřmi zbraněmi na tři kola.

Tony Hawk's pro Skater 4

Obsah

 1. Prolog
 2. První obrazovka
  1. Ovládání
 3. Hlavní menu
  1. Kariéra
  2. Hra na čas
  3. Volná jízda
  4. Hra pro 2 hráče
  5. Online hra
  6. Vlastní hráč
  7. Vlastní park
  8. Možnosti
  9. Konec
 4. Triky
  1. Ollie
  2. Manuál
  3. Flipy
  4. Graby
  5. Grindy
  6. Lipy
  7. Speciály
 5. Jak na úkoly?
 6. Čeština
 7. Jak si odemknout všechna videa?
 8. Tipy
 9. Cheaty
 10. Vysoké skóre
 11. Epilog

1. Prolog ( Úvod )

 • Tak co? Už jste se nemohli dočkat dalšího Tondy? To nic já taky ne! Nejdříve bych Vás chtěl seznámit s dějiny. -Takže THS ( Tony Hawk's Skateboarding ) vyšlo sice jen na Play Stationu, ale to mě vůbec nevadí - nedalo se na to koukat :-), triky, které jste dělali nebyly k rozpoznání od jiných a pády byly na ...
 • THPS 2 ( Tony Hawk's pro Skater 2 ) - prej docela dobrý na PC, ale mě stejnak nejde, protože to nerozpozná naši grafárnu :-(. Na Play Stationu se hodně vylepšilo, ale ta grafika stále nic moc.
 • THPS 3 ( Tony Hawk's pro Skater 3 ) - jo, to byla bomba, závaly novejch triků a hlavně těch speciálních.
 • No a teď tu je THPS 4 ( Tony Hawk's pro Skater 4 ) - úplně nová grafika, bomba Kariéra ( Career ) a zase nový triky a možnosti, na který jsem přišel úplně náhodou.

2. První obrazovka ( First Screen )

Instalace proběhla úspěšně? No jasně - vždyď novej installer má vše vymakaný. Co mají být ty záložky ( karty ) nahoře zač? Options - nastavujete grafiku, pokud máte trochu lepší počítač jako já ( AMD Athlon XP 1800+ ( 1500 MHz ) a G-force 3 ), tak Vám to půjde na maximum. Takže : Screen Resolution na Very High, High quality Shadows a Enabel Distance Fog ( mlha ) je úplně na prd - vypněte to!!

2.1. Ovládání

A k tomu jsou tu ty 2 další záložky. Keyboard ( Klávesnice ) - tady nic neměňte, jinak se v mém návodu vůbec nevyznáte! Game Pad - to si klidně přenastavte, pokud ho máte ( slouží jen pro 2. hráče ).
Tak, taď už můžeme jít na spuštění hry - Play THPS4! ( pokud Vám to bude něco kecat, tak dejte do mechaniky 2. CD!! )

3. Hlavní menu ( Main Menu )

No, jak jste si jistě všimli, tak je naprosto nové. To je jedině dobře, je totiž více přehledné.

3.1. Kariéra ( Careere )

Ta je tu taky úplně nová, odentrujte a co to tady máme? Continue Careere je šedivý - nejde. Load Careere také nejde, takže zbývá New Careere, odentrujte a máte ji tam. Teď vybírejte skejťáka, z těch vytvořených je nej. Rodney Mullen, ale lepší je si vytvořit vlastního viz. 3.6.
Odentrujte a máte na výběr z velkého množství možností, ale dejte Play Level ( Hrát Level ), jak to, můžu jenom na Kolej ( College ), to je ale šmejd, mam snad plnou, ne :-))??. Nepropadejte panice, musíte uhrát asi 8 misí a máte otevřený další level.
Mimochodem, jak na úkoly je v kapitole jak na úkoly :-)!

3.2. Jízda na čas ( Single Session )

To si takhle jezdíte po městě 2 minuty a snažíte se udělat co největší skóre.

3.3. Volná jízda ( Free Skate )

Jako 3.2. ale neomezený čas.

3.4. Hra pro 2 hráče ( 2 players )

Tak tady je to asi nejzajímavější - konečně můžete hrát 2 na jednom počítači, a to i bez ovladače ( jen na klávesnici )!!! Jak se ovládá 2. hráč se dovíte na první obrazovce v kartě keyboard a vyberete si místo player 1 keyboard configuration player 2 keyboard configuration.

3.5. Online hra ( Network Play )

S tímto nemám zkušenosti, nýbrž nehraji přes internet :-(.

3.6. Vlastní hráč ( Create - A - Skater )

Create new a tam vybírejte oblečení, boty skate a všechno ostatní.

3.7. Vlastní park ( Build Park )

Tady si stavíte park snů. Postavte si ho podle sebe.

3.8. Možnosti ( Options )

Nejrozsáhlejší Menu v celé hře.

Save Game - uložení hry
Load Game - načtení hry

3.9. Konec ( Quit )

Ukončení hry, klikněte a dejte yes.

4. Triky ( Tricks )

Některé nové, některé staré - ale všechny dobré.

4.1. Ollie (O)

Výskok se značí písmenem (O), udělá se [2] na numerické klávesnici.

(O) - Ollie ( nevím sice co znamená ollie, ale olie je páchnoucí ).
[číslo] - klávesa na numerické klávesnici.
[<] - kurzorová klávesnice vlevo
[>] - kurzorová klávesnice vpravo
[^] - kurzorová klávesnice nahoru
[dolu] - kurzorová klávesnice dolu

 • Ollie - to je velice jednoduché, prostě jeďte a zmáčkněte [2] (O)
 • Ollie 180, 360, 540 atd. - udělejte ollie (O) a zmáčkněte buď 9 nebo 7 nebo [<] nebo [>]
 • Nollie - jeďte a zmáčkněte [7] ( tím vám váš skejťák udělá jiný postoj ) a [2] (O)
 • Nollie 180, 360, 540 atd. - udělejte Nollie a to další viz. Ollie 180 ...
 • Fakie Ollie - [9], pak [7] a [2] (O)
 • Fakie Ollie 180, 360, 540 atd. - udělejte Fakie Ollie a viz. Ollie 180 ...
 • No Comply - před [2] (O) stiskněte rychle [^]
 • Boneless - před [2] (O) stiskněte rychle [^][^]

Když najíždíte na Ú-čko, na které navazuje další tak zmáčkněte [0] a jste na druhé straně. Použít se to dá i kdy třeba padáte bokem na zem tak tu [0] zmáčkněte a jste zachráněni.

4.2. Manuály

 • Manuál - vyvoláte tak, že stisknete [^][dolu] když jedete anebo těsně před doskokem

 • Nose Manuál - vyvoláte tak, že stisknete [^][dolu] když jedete anebo těsně před doskokem

 • 360 Fingerflip - udělejte manuál a pak [4] a [4] rychle za sebou

 • Half Cab Impossible - udělejte nose manuál a pak [4] a [ 4] rychle za sebou

 • Hand Stand - udělejte jaký koliv manuál a pak [6] a [6] rychle za sebou

 • Hand Stand Flip - udělejte hand stand a pak [4] a [ 4] rychle za sebou

 • Pogo - viz. Hand Stand, ale [8] a [8]

 • Wrap Around - Pogo + [4] a [ 4]

 • Casper - manuál + [4] a [8]

 • Casper Flip - casper + [4] a [ 4]

 • Truckstand - manuál + [8] a [4]

 • Truckstand Flip - Truckstand + [4] a [ 4]

 • One Foot Manuál - manuál + [6] a [8]

 • One Foot Nose Manuál - One Foot Manuál + [6] a [8]

 • Anti Casper - manuál + [4] a [6]

 • Anti Casper Flip - Anti Casper + [4] a [ 4]

 • To Rail - manuál + [6] a [4]

 • Rail Flip - To Rail + [4] a [ 4]

 • Revert – když dopadáte na učko, tak těsně před doskokem stiskněte [9] nebo [7]

 • Pivot - manuál + [9]

 • Nose Pivot - nose manuál + [9]

( Do každého manuálu výše uvedeného lze udělat otočku o 180 právě [9], většinou se to nazývá spin, např. Anti Casper Spin. )

Zajímavé ( nevím jestli manuály ) jsou

 • Wallride - přijedete ke stěně, vyskočíte a dáte [R]

 • Skitchin - přijedete k autu a dáte [^]

4.3. Flipy (F)

Flip (protočení ) se značí písmenem (F) , udělá se [4] na numerické klávesnici.

Tak, to je v celku dost jednoduché, jelikož si je můžete nastavit. Jděte do Options > Edit Tricks > Flip Tricks. Vyberte si jakou šipku chcete a od Entrujte a vyberte si trik, který vás zajímá, např. chci, aby se mi udělal Hellflip, kdybych zmáčknul [^] + [4] (F), tak si najedu na ten řádek s šipkou nahoru a vyberu si Hellflip. Když pak vyskočíte a dáte [^] + [4] tak Vám ho Váš skejťák udělá.
A teď co znamená ten trik za lomítkem? Je to druhý trik jenž vyvoláte tak, že zmáčknete např. pro Double Hellflipa [^] + [4] + [4] (F + F). A právě u Hellflipa a Kickflipa jde udělat i triple, takže jedu, vyskočím a hodím [^] + [4] + [4] + [4] ( F + F + F), a máte ho tam.

Do všech (F) se můžete ještě točit jako u (O) (Spin).

4.4. Graby (G)

Grab (chycení či uchopení) se značí písmenem (G), udělá se [6] na numerické klávesnici.

To už je trochu těžší, neboli jak se do toho všeho můžete točit jako u (O), tak nevíte jak dopadnete, a jste na zádech. Takže jedu, uďelám (O) a nějakou šipku + [6] (G). Opět si je můžete měnit v nastavení, takže Options > Edit Tricks > Grab Tricks a to další se jako u (F).

A zase to lomítko, a zase stejná odpověď jako u (F).

4.5. Grindy (R)

Grindy příčka, kolej či žebřina ) se značí písmenem [ R ], udělá se [8] na numerické klávesnici.

Tak to už je pěkné sousto pro začátečníka. Jeďte a vyskočte nad cokoli co má hranu (lavička, elektrické vedení, auto atd.) a držte (nebo zmáčkněte těsně před dopadem) nějakou šipku + [8] (R). Když nezmáčknete šipku, tak Vám Váš skejťák udělá 50-50.

Seznam (R) při „Goofi Stance“ a najíždíte k oběktu zleva :

 • (R) = 50-50
 • [8] + (R) = Nosegrind
 • [2] + (R) = 5-0
 • [4] + (R) = Tailslide
 • [6] + (R) = Noseslide
 • [7] + (R) = Overcrook
 • [9] + (R) = Crooked
 • [1] + (R) = Smith
 • [3] + (R) = Feeble
 • [8][8] + (R) = Nosebluntslide
 • [2][2] + (R) =Bluntslide

Když vyskočíte a natočíte se nalevo, tak aby jste dopadli na desku a nebudete nic držet a dáte (R) tak Vám udělá Lipslide a když na opačnou stranu, tak Boardslide.

Seznam (R) při „Goofi Stance“ a najíždíte k oběktu zprava:

 • (R) = 50-50
 • [8] + (R) = Nosegrind
 • [2] + (R) = 5-0
 • [4] + (R) = Noseslide
 • [6] + (R) = Tailslide
 • [7] + (R) = Crooked
 • [9] + (R) = Overcrook
 • [1] + (R) = Feeble
 • [3] + (R) = Smith
 • [8][8] + (R) = Nosebluntslide
 • [2][2] + (R) =Bluntslide

Když vyskočíte a natočíte se napravo, tak aby jste dopadli na desku a nebudete nic držet a dáte (R) tak Vám udělá Lipslide a když na opačnou stranu, tak Boardslide.

Seznam (R) při „Goofi Stance“ a najíždíte k oběktu zprava:

 • (R) = 50-50
 • [8] + (R) = Nosegrind
 • [2] + (R) = 5-0
 • [4] + (R) = Noseslide
 • [6] + (R) = Tailslide
 • [7] + (R) = Crooked
 • [9] + (R) = Overcrook
 • [1] + (R) = Feeble
 • [3] + (R) = Smith
 • [8][8] + (R) = Nosebluntslide
 • [2][2] + (R) =Bluntslide

Když vyskočíte a natočíte se nalevo, tak aby jste dopadli na desku a nebudete nic držet a dáte (R) tak Vám udělá Lipslide a když na opačnou stranu, tak Boardslide.

Seznam (R) při „Goofi Stance“ a najíždíte k oběktu zleva :

 • (R) = 50-50
 • [8] + (R) = Nosegrind
 • [2] + (R) = 5-0
 • [4] + (R) = Tailslide
 • [6] + (R) = Noseslide
 • [7] + (R) = Overcrook
 • [9] + (R) = Crooked
 • [1] + (R) = Smith
 • [3] + (R) = Feeble
 • [8][8] + (R) = Nosebluntslide
 • [2][2] + (R) =Bluntslide

Když vyskočíte a natočíte se nalevo, tak aby jste dopadli na desku a nebudete nic držet a dáte (R) tak Vám udělá Lipslide a když na opačnou stranu, tak Boardslide.

A teď to nejdůležitější : když dáte jakýkoliv (R), tak se dá kombinovat ( podobně jako u manuálů ) např. dám 50-50 a pak po nějaké chvilce (F + F) a je tam Smith. Těchto kombinací je spousta třeba (R + G, F + G) atd. a ze všech (R) by mi to trvalo nejmíň dva dny.

4.6. Lipy

Lip (okraj) se značí stejně jako Grind, protože je to to samé, akorát, že stojíte.

Vcelku jednoduché : přijedete k nějakému Bangu či Ú-čku a dáte šipku + (R). Pokud tem nedáte žádnou šipku udělá Vám to trik Nose Stall.

pozn. Musíte najíždět přímo na hranu a ne šikmo !!!

Opět si můžete tyto triky upravit v cestě Options > Edit Tricks > Lip Tricks. A zase můžete kombinovat jako u (R) a manuálů.

4.7. Speciály

Options > Edit Tricks > Special Tricks a tam si vyberete příslušný trik, který Vás zaujal.

Kategorie :

 • Air Tricks ( Triky ve vzduchu, většinou (F) a otočky )
 • Grab Tricks ( Trochu vylepšené ( G ))
 • Lip Tricks ( Truchu vylepšené lipy )
 • Grind Tricks ( Určitě nejlepší ve hře )
 • Manual Tricks ( Druhé nejlepší )

Jak na ně? - Velice jednoduše : nejdříve si vyberte kategorii např. něco jednoduchého, tak air tricks a trik do začátku bude Semi Flip, odentrujte a dejte tomu šipky jaké chcete. A nakonec ty šipky, které jste si vybrali + vybrané písmeno. A máte ho tam. Zaplňte si všechny sloty a zkoušejte.

Jediný air trik se dá udělat i jen z obyčejného výskoku a to již zmíněný Semi Flip.

Speciální manuály se dělají tak, že zmáčknete příslušnou šipku + [8]!

5. Jak na úkoly?

To je snadné - přijedete k někomu, kdo má nad sebou obrovskou šipku a zmáčknete [6] (G). A pak jen plníte a plníte. (8.a)

6. Čeština

GameStar DVD 56 ( nevím jestli i na CD )

7. Jak si odemknout všechna videa ?

Až uděláte 90 pro bodů, tak se dostanete do soutěží, kde po splnění dostanete video vašeho skejťáka ( pokud máte vytvořeného tak budete mít Bails 1 )

Nebo, pokud máte RAD Video Tools, tak jsou videa na 2.CD, takže spusťte RAD a najeďte si do složky s CD a pak už jen otevřít jakýkoliv soubor ( mě se nejvíc líbí Rodney Mullen je to soubor data019.tgr ), smůla je, že u nich není zvuk.

Videa si můžete i kupovat, ale jsou tam jen ty, která zase nemůžete vyhrát Career ® Continue ( New ) Career ® odentrujte ® Spend Cash ® Video, a tam máte na výběr :

 • Homies Skatin - docela dobrý, video s vývojáři hry.
 • Bails 2 - drsný pády, vřele doporučuju.
 • Kona Old School - nic moc, vidíte jak se starodávně učilo jezdit na skateboardu.
 • Outtakes - jak se vytvářela hra.

8. Tipy

 • a) když budete mít problémy s nějakými úkoly tak napište.
 • b) v každém kole jsou nějaké vedlejší hry tak se podívejte do cheatů ve WinCheateru ( tip č. 5 ).
 • c) cheaty, které nejdou koupit jsou také ve WinCheateru v cheatech, ale mě stejnak fungují jen nějaké

9. Cheaty

Ty, které se nedají koupit :

 • FBIAGENT - při výskocích můžete udělat klidně 3x Indy 900
 • BELIKEERIC - nemusíte vyvažovat grandy
 • FREEWHEELIE - nemusíte vyvažovat manuály ( nefunguje mi )
 • I'MYELLOW - pořád plný speciál ( nefunguje mi )
 • MOONSHOT - měsíc Vás přitahuje víc ( nefunguje mi )
 • WATCH_ME_XPLODE - všechno možný

Ty, které můžete koupit v Career ® Continue ( New ) Career ® odentrujte ® Spend Cash ® Cheats :

 • Cheat 1 - uděláte speciální trik a čas se zpomalý
 • Cheat 2 - gorilí mód
 • Cheat 3 - mini mód
 • Cheat 4 - velký hlavy
 • Cheat 5 - skateboard bez tracků
 • Cheat 6 - čas se zpomalý ( když máte už velkou rychlost, a nejdou Vám udělat nějaké mise, tak je to nejlepší řešení )
 • Cheat 7 - všechno okolo Vás bliká
 • Cheat 8 - neviditelnost
 • Cheat 9 - moc krve
 • Cheat 10 - když dáte grind, tak Vás to bude hnát vyšší rychlostí
 • Cheat 11 - měl by udělat hru nezábavnou :-)

10. Vysoké skóre

a) jeďte do nějakého Ú-čka a dělejte samé spediální tricky a reverty, když se zastavíte, dejte manuál a z toho semi flip manuál semi flip manuál atd., dokud Vás to přestane bavit a pak speciální manuály ( casper, pogo ) a nějaké flipy a máte klidně 3 000 000 bodů.

11. Epilog

Tak co, líbí se Vám tato hra, já si myslím, že kdyby ne, tak by to byl skoro zločin :-).

Děkuji, že jste pro tuto bezva hru použili můj návod!
FlatOut

FlatOut je vynikajúca závodná hra. Závody sa veľmi podobajú realite, ktorá však zvyšuje obtiažnosť. V hre si môžete zvoliť dve obtiažnosti a to normal a hard. Avšak už pri normal je táto hra ťažká. Užijete si tu veľa nervov...príklad- Trať má 4 kolá. 3 kolá vediete a pred vami je len jedna mierna zákruta. Vypadá nevinne a s pocitom blízkeho víťazstva sa vám vháňajú slzy do očí a zrazu...Zozadu vás tlačí protivník, strácate kontrolu nad vozidlom. Vytláča vás zo zákruty do stromov neďaleko. Vrážate do stromu a šofér letí a letí. V zúfalstve stláčam, ba až trieskam do klávesy R ako návrat na trať. A potom ticho. Pozeráte do obrazovky ako bez duše a pýtate sa ,,Prečo?“ -Ale to som odbočil. Táto hra nieje pre takých, ktorí majú chuť vyhodiť monitor z okna pri náznaku toho, že sa nič nedarí. Na začiatku si môžete vybrať či chcete hrať za muža alebo ženu. Ale nemá to žiadny vplyv na šoférovanie auta. Je to len na vás ako ich povediete. A teraz vám popíšem, čo v tejto hre nájdete.

A. TRATE

Popreháňate sa na 36. tratiach. Trate majú rôzny terén. Sú označené značkami.

1. typ trate je na asfalte. Klasická cesta. Dobre sa na nej zatáča a auto k nej dobre prilieha. Na ceste sú postavené väčšinou nejaké autá alebo je rozkopaná cesta. Patria sem: Bay Amteur Run, Fairgrass Run, Bay Cup Run, Fairgrass Cup, Fairgrass Challenge, Bay Challenge

2. typ je trať cez les. Terén sa dosť šmýka a stromy sú velice nebezpečné pri náraze. Väčšinou vodič vyletí z auta a to neuveriteľne zdržuje. Zatiaľ vás obehnú aspoň 3 autá a už máte po prvom mieste. Patria sem: Woodland Havoc, Finchley Trial Run, Woodland Mayhem, Pine Wood Crashcup, Pinewood Qualifier, Pinewood Challenge, Woodland Challenge, Finchley Timberdash, Finchley Challenge

3. typ sú závody na stavenisku. V ceste stoja bagre, tatry a nejaké budovy. Cesta sa šmýka a nieje ľahké prejsť všetkými zákrutami čisto. Patria sem: Brad`s Pit Crash, Brad`s Super Dustup, Bunker Hill Havoc, Bunker Challenge, Gravel Rock Run, Bunker Bigbang Run, Brad`s Sandrun, Hound Mayhem

4. typ je snehová pláň. Cesty sú úzke, ale na väčšine tratí je skratka. Patria sem: Whitefish Run, Whitefish Rally, Whitefish Ice Run, Redpine Race Dash, Redpine Zero Course, Redpine Run

5. typ sú závody cez dedinu (mesto). Cesty sú dosť široké, avšak je tu veľa zákrut. Cesta vedie cez dedinu aj cez les. Patria sem: Whattahoo Roadrun,
Whattahoo Rush Hour, Whattahoo Wham, Hayville Haystakker, Hayville Havoc, Hyville Fardash

B. BONUSY

Okrem normálneho jazdenia sú tu ešte bonusové trate. Sú na odreagovanie a ľahko sa tam dajú vyhrať peniaze. Spočiatku sú prístupné iba prvé štyri. Ďalšie sa otvoria po prejdení všetkých tratí bronzového a potom strieborného pohára.

 • LONGJUMP - skok ďaleký - vodiča vymršťuješ pomocou buttonu na nitro. Musíš vystihnúť kedy ho držať, pretože keď ho stlačíš skoro, nitro sa naplní a potom klesne. Najväčšou silou vodiča vymrštíš keď je nitro na maxime. Máš tri pokusy. Hody sa potom sčítajú a vyjde výsledná hodnota, podľa ktorej ťa vyplatia. 250m- 1000$, 200m- 500$, 100m- 300$
 • HIGHJUMP - skok vysoký - Teraz musíš vodiča vymrštiť čo najvyššie. Znovu máš tri pokusy. Hodnoty sa potom sčítajú a vyplatia ťa. 300m- 1000$, 250m- 500$, 100m- 300$
 • DEMOLITION DASH - Si v demolition aréne, kde samozrejme ide o to, aby si zničil všetky autá (okrem svojho) a zvíťazil tak. Svoja hodnota zničenia sa ti ukazuje namiesto nitra. Keď nevyhráš nedostaneš žiadne peniaze. Keď vyhráš, dostaneš výplatu podľa času do akého si zvíťazil. 3 min- 800$, 5 min- 400$, 7 min- 200$
 • CIRCLE OF EIGHT - To sú také mini závody na krátkom okruhu. Ide sa 5 kôl. Podľa umiestnenia na konci závodu: 1. miesto- 800$, 2. miesto- 400$, 3. miesto- 200$
 • DARTS - šípky - Vodič sa teraz stáva šípkou. Zásah do políčka sa násobí 2. Počítajú sa iba bezfarebná políčka. Ak trafíš presne stred, pričom nič iné netrafíš, dostaneš 50 bodov. Znova sú tri pokusy. 150 bodov- 2000$, 100 bodov- 1000$, 50 bodov- 500$
 • BOWLING - Teraz si trochu zahráme bowling. Musíš zhodiť čo najviac panákov. Je tu jeden trik, ktorý ale nie vždy víde. Keď máte trochu rýchlejšie auto, poriadne sa rozbehnite už na štarte. Na kopci medzi tými tyčami auto skočí a rozbije sa. Po hode vodiča sa odtrhne kapota a letí s ním. Tým je väčšia šanca, že niečo zhodíš. Znovu sú tu tri pokusy. Podľa zhodených kužeľov. 25- 1500$, 20- 700$, 10- 300$
 • SUPER MUD MAYHEM - Znova demolition aréna. Podľa času, do ktorého si zvíťazil: 3 min- 1000$, 4 min- 500$, 6 min- 300$
 • SUPER ROUNDABOUT - Znovu závody na krátku trať. Teraz je ale 8 kolečiek. Podľa umiestnenia: 1.- 1500$, 2.-800$, 3.- 500$
 • CLOWN - V tomto bonuse nie je nejaký limit. Triafaš sa do klauna, v ktorom sú otvory. Za každý trafený otvor máš už istých pár dolárov. Za jednu hru máš tri pokusy, avšak hru môžeš opakovať stále.
 • BULLSEYE - Toto je niečo ako curling. Vodiča musí trafiť čo najbližšie k stredu. Čím viac bude pri strede, tým viac bodov dostaneš. Máš tri pokusy. Podľa bodov: 250 bodov- 1500$, 200 bodov- 700$, 100 bodov- 300$
 • DEMOLITION SANDPIT - demolition aréna- 3 min- 2000$, 4 min- 1000$, 6 min- 500$
 • CRASHALLEY RUN - závody na krátku trať- teraz je 5 kôl. Podľa umiestnenia: 1.- 2000$, 2.- 1000$, 3.- 700$

C. TUNING

Každé auto môžete vylepšovať v položke tuning.

 • ENGINE - vylepšenie karburátora, filtrov atď.
 • DRIVETRAIN - umožní lepšie zatáčať
 • EXHAUST - vylepšenie výfuku
 • SUSPENSION - zmenší otrasy auta a tým aj celkové poškodenie
 • TIRES - vylepší pneumatiky a brzdy
 • BODY - vylepší konštrukciu auta

D. AUTÁ

NÁZOV AUTA SILA (koňská) VÁHA (v kg) CENA (v $)
Pepper
Blocker
Grinder
Blockhead
Bullet
Overrunner
Slider
Road King
Fast Hammer
Speedevil
Thunderbolt
Trasher
Machine
Bonecracker
Rankeri
Blade
117
112
124
130
134
190
204
196
208
218
302
305
270
295
287
304
730
915
1245
1245
1589
1177
900
980
1650
1399
1281
1490
1508
1678
1650
1350
3300
3000
3500
3800
4000
6000
7600
6400
7000
8000
15000
14500
12000
13000
13500
15000
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Таможенное оформление в порту

(Citty, 2. 7. 2022 4:05)

При осуществлении импорта, в том числе и экспорта отгрузочная документация являет весьма коммерческую функцию. Преимущественно в части импорта существование верных отгрузочных документов, подлинность заявленных сведений, отображенных в документах, а кроме того своевременность регистрации декларации на товары демонстрируют оперативность процедуры таможенного выпуска товаров. Всякая препятствие в регистрации ДТ либо не корректность документов и дополнительных сведений может растянуть таможенную очистку https://ved-line.ru и таким порядком, импортер может не сколько понести траты за простой касаемо импортируемого груза, но и утратить возможности для бизнеса. Таможенная стоимость основана на стоимости, указанной в счет-фактуре. Таможня к тому же проанализируют ставки импортных пошлин, описание заявленных данных о товаре, определенный код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности, данные с упаковочного листа, сертификат происхождения, счет за фрахт, контракт, дополнительные соглашения только если подобные подписывались.

We are looking for new team members

(Annieflilt, 26. 6. 2022 21:25)

Our business is expanding so we are in the need for more remote workers.

What you will be doing: As a live chat assistant you will be paid to reply to live chat messages on a business's website or social media accounts.

This includes:

- answering customer questions,
- providing sales links,
- and offering discounts.

Full training is provided so you don’t need any previous related experience. Contract length: No fixed term

Rate: $0.50 per minute ($30 per hour)

Skills/background needed:
- Must have a device able to access social media and website chat functions (Phone/Tablet/Laptop).
- Be able to work independently.
- Ability to closely follow provided steps and instructions.

Reliable internet connection.

Hours per week: Flexible

Location: Remote work online (preferred)

For more information: https://bit.ly/remote_jobs_offer

Have a great day,
Ann

парсинг

(яюJ duf, 26. 6. 2022 14:13)

linksbuilding_fun поддерживает в свой черед размещает ваши ссылки, статьи и тексты перманентно неограниченное вместимость платформ веб-сайтов, посредь которых:
• Блоги Web 2.0
• Сообщения в социальных сетях
• Социальные закладки
• Веб-каталоги
• Статьи Wiki
• Пресс-релиз
• Каталоги статей
• Профили Web 2.0
• Профили форумов
• RSS
Кто пользуется нашими услугами?

Владельцы сайтов
которые пытаются получить высокие результаты в поисковых системах, независимо насквозь того, посвящен ли ваш сайт мебели, кормам для домашних животных или любым другим нишам, рейтинг вашего сайта будет радикально улучшен, а размер ваших клиентов стократ увеличится.

SEO компании
Мы в любой момент поможем вашей SEO-компании поднять свою производительность в ранжировании веб-сайтов своих клиентов.

Малые как и крупные медиакомпании
пользуются нашими услугами для управления блогами, чтобы распространять также публиковать свой ежедневный контент на тысячах веб-сайтов в свой черед блогов каждый .

Крупные корпорации
мы гордимся тем, что в ряду наших клиентов имеются несколько крупных корпораций, которые используют наши услуги для SEO в целях SEO, а в свою очередь мы предоставляем обеспечение для управления блогами, чтобы публиковать новости своей компании вдобавок пресс-релизы на тысячах веб-сайтов, блогов вдобавок прессы, номер веб-сайтов.

построение ссылок Press Release

We are searching for new group members [JOB OFFER]

(Nathannax, 26. 6. 2022 9:05)

My business is increasing in size so we are in the requirement for more remote employees.

What you will certainly be doing: As an online chat aide you will certainly be paid to reply to live chat messages on a company's website or social networks accounts.

This consists of:

- answering client questions,
- supplying sales web links,
- and providing discount rates.

Full training is given so you do not need any kind of previous related experience. Agreement length: No fixed term

Price: $0.50 per minute ($ 30 per hr).

Skills/background needed:.
- Should have a machine able to access social media sites and also internet site chat features (Phone/Tablet/Laptop).
- Have the ability to work individually.
- Ability to very closely adhere to supplied steps and guidelines.

Reputable internet link.

Hrs per : Flexible.

Area: Remote job online (endorsed).

For more details: https://4dct.short.gy/many.social_jobs

Take care,
Nathan

Test, just a test

(RichardRub, 25. 6. 2022 22:36)https://mixfilesmaker.com/

Выкуп автомобилей Hanomag в СПБ

(Andrewsot, 25. 6. 2022 17:34)

https://vukypavto.ru/ - Выкуп автомобилей кредитных авто марки ShuangHuan модели Prius, 1997 года выпуска, тип кузова седан 2 дв. с объемом двигателя 4759 коробка передач вариатор в Петербурге.

I consider, that you are mistaken. I can prove it.

(TommyCheek, 17. 6. 2022 4:55)

What can he mean?
https://blackgirls.ws
https://glsmeforum.org

There is nothing to tell - keep silent not to litter a theme.

(TommyCheek, 16. 6. 2022 19:51)

It is removed (has mixed topic)
https://lesdieuxgays.com
https://st-louisblackpride.org

Prompt to me please where I can read about it?

(TommyCheek, 16. 6. 2022 19:51)

You are certainly right. In it something is also to me this thought is pleasant, I completely with you agree.
https://pa2k.org
https://minclounge.com

является СМИ и не имеет прав аккредитованного ресурса

(Michaelbic, 15. 6. 2022 10:46)

Новостным сайтом не может считаться первый попавшийся ресурс. В соответствии с законом «О средствах массовой информации», принятым в последней редакции Государственной Думой РФ 3 июня 2011 года, для регистрации сайта в качестве СМИ его владельцы должны подать соответствующее заявление. При отсутствии регистрации Роскомнадзора, сайт юридически не является СМИ и не имеет прав аккредитованного ресурса.

https://ruposters.ru/news/money

личный займ онлайн

(Patrickltva, 14. 6. 2022 0:35)

Приветствую Вас друзья!
Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
Отличные наличные – ведущая компания в сфере микрокредитования, деньги будут у вас на карте через 15 минут. Оформить займ можно круглосуточно, в выходные и праздники.Мы применяем самые передовые технологии, чтобы вы могли за 15 минут получить займ на карту или наличными.Наш сервис доступен везде где есть интернет, получить деньги можно в одном из наших отделений или круглосуточно не выходя из дома.

Перевозка лежачих больных

(TimothyRib, 13. 6. 2022 10:23)

Платная перевозка лежачих больных в течение Столице — шибко потребованная юруслуга язык родичей людей со ограниченными перспективами, пожилых бабулек и дедушек, инвалидов. Казенная скорая помощь помощь или автомобиль страх приедет, если малоподвижному люду требуется поехать на щупка, в больницу для лекарю, сверху релаксация в частичный пансион или экстренно что поделаешь на вокзал чи аэропорт. То-то всходит вопрос — яко транспортировать маломобильного пассажира? Для настоящего для услугам москвичей коммерческий отрасли медицинского равно санитарного такси.


перевозка лежачих больных домой
https://moskva-perevozka-bolnyh-24.ru/

What are good excel courses on Udemy? - Quora

(Davidrhips, 11. 6. 2022 4:41)

Exam MO-201: Microsoft Excel Expert (Excel and Excel 2019)

93926,California,United States

how to create a 3d pie chart in excel 2010

https://www.briefingwire.com/pr/small-business-accounting-financial-accounting-services-at-low-cost

roulette spielen ohne geld ohne anmeldung

(belleTar , 10. 6. 2022 1:57)

https://www.stern.de/sn/action/noch-fragen/frage-beantworten/q-3000081435?
https://dribbble.com/kosekoseko/about

vulkan vegas Casino Bonuses 2022
casino bonus ohne einzahlung 10 euro
elementor toggle

арбузы иранские

(Arnoldsence, 10. 6. 2022 0:41)

https://mir74.ru/doska/auto/118.html

Metall

(BillEnGew, 7. 6. 2022 20:32)


https://ch-met.ru/katalog/czvetnyie-metallyi/ Цветной металлопрокат
https://ch-met.ru/katalog/armatura-at800/ Арматура Ат800
https://ch-met.ru/katalog/krug/ Круг горячекатаный
https://ch-met.ru/katalog/truby-bolshikh-diametrov/ Стальные трубы больших диаметров
https://ch-met.ru/katalog/armatura-gladkaya-a1/ Арматура А240

Nice Post

(brother and sister incest sex, 7. 6. 2022 14:24)

Really enjoyed this post.Really thank you! Keep writing. makaberzux

Cycopay:Online Payment Processing

(JeremyKic, 5. 6. 2022 20:46)

<center>This is not spam or marketing, we are at the beginning of the journey and we're just trying to get some feedback, anything constructive would be appreciated.</center>
<center><b>CycoPay</b> is a payment processing platform for startups & individuals.
<b>
What do we do?</b>
We are a platform that's facilitating online payments acceptance for startups & individuals with no paper work and no time to waste.
<b>What's our value proposition?</b>
Instant onboarding: We let everybody in.
Tax remittance on behalf of you: We remit Tax for every single products, because we act as a reseller on every product.
API integrations & payment links.
<b>How are we different from Stripe?</b>
We've noticed that stripe tends to close lots of startups merchant accounts especially outside of the US.
Like them, we offer instant onboarding, however we let everybody in, without paperwork, and when suspicious activity occurs we don't close the account or suspend it but rather let the merchant prove himself.
We remit tax on behalf of you, so instead of keeping track of invoices for every order, you'll have just one at the end of the month.
Try CycoPay: https://CycoPay.com
<b>About Us</b>
We are <b>CycoPay</b>, a startup from the UK with a subsidiary in the EEA. We are an invoicing service that's enabling startups & individuals to acceptance payments via payment links or by API integrations. </center>

Ебусь во все дыры, телки с буферами

(Evgenyuyz, 5. 6. 2022 2:55)

Здравствуйте. Дамы и господа!
Наша компания предоставялет интим услуги, лучшие телки с буферами, голые письки, отборная порнушка, анал, лесбиянки, все на нашем сайте.

Nice Post

(russian moms incest, 4. 6. 2022 23:27)

Really enjoyed this post.Really thank you! Keep writing. makaberzux


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55

následující »